Mis on VIP? Avastage parimad autojuhtide ja reisijate programmid Tootlikkus

Mis on 'Uberi reisitoetus'? 5 kĂĽsimust kaardimaksete kohta | Tootlikkus

Uberil on erinev makseviis ja krediitkaardid on kasutajate seas üks levinumaid meetodeid. Platvormikasutajate seas tekivad sageli kahtlused, keda segi ajavad erinevad terminid, mida ettevõtted kasutavad kaardil olevate arvete tuvastamiseks, ja küsimused, mida saaks teha arvete ebaõigete kulude korral. Platvorm omakorda soovitab probleemi lahendamiseks erinevaid toiminguid.

LUGEGE: Uber muudab ja võtab võistlusel vastu pileteid ja pangaülekandeid

Reisirakendus Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks võimaldab muu hulgas muuta ka vanade piletite makseviisi ja taotleda kaardimaksega reisi kättesaamise eest duplikaadi PDF-i. Allpool leiate loetelu viiest küsimusest, mis käsitlevad Uberi krediitkaartidega tehtud kiirmakseid.

Mõiste „Uber spikker” tekitab kahtlusi krediitkaartidega võidusõidu maksumuses Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesMõiste „Uber spikker” tekitab kahtlusi krediitkaartidega võidusõidu maksumuses Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Mõiste „Uber spikker” tekitab kahtlusi krediitkaartidega võidusõidu maksumuses Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Mida mõeldakse Uberi reisiabi all?

Uber kasutab kasutajate krediitkaardiarvetel rassiliste maksete tuvastamiseks erinevat nomenklatuuri. Nende hulgas on "Uberbr: Uber Travel Aid" ja "Uber do Brasil Tecnologia". Kuigi ma ei väljendanud, miks ma kasutasin erinevaid termineid, sealhulgas sõna "abi"Uber ütleb, et kasutajad võivad hoiatust usaldada, kuna need arvelduse nimed on õiged ja tegelikult ettevõtte tehtud.

2. Milliseid kaarte Uber aktsepteerib?

Uber võtab vastu Brasiilias tegutsevate brändide krediit- ja deebetkaarte. Kontrollnimekiri:

 • VISA
 • MasterCard
 • American Express
 • Uuri välja
 • Diners Club
 • Banco do Brasil (VISA ja Mastercard bännerid)
 • Bradesco (ainult VISA ribareklaam)
 • Santander (ainult MasterCardi ribareklaam)
 • Banco Next (ainult VISA lipp)
 • Banco Original (ainult MasterCardi ribareklaam)
 • Banco Caixa (viisa- ja Mastercard-bännerid)
 • Ettemakstud kaart

Lisaks on võistluste eest võimalik maksta sularaha, Uber Cash, PayPali kontode, boleto ja pangaülekannete abil.

Kuidas tasuda oma reisi eest Uberis sularahas

Kuidas tasuda oma reisi eest Uberis sularahas

3. Mida tuleks teha ebaõige kogumise korral?

Kui te ei tunne oma krediitkaardil või pangakontol Uberi tehtud reisi maksumust, pean kontrollima mõnda detaili. Kontrollige, kas sugulane või sõber on teie kontoga hiljuti teie kontoga võistelnud. Vaadake ka oma reisiajalugu üle: hiljutise reisi või Uber Eatsi tellimuse eest võidakse nõuda tühistamistasu.

Lisaks on võimalik, et saate enne reisi alustamist ka tasulise SMS-i. Uber selgitas, et see teade saadeti valitud makseviisi ja reisi väärtuse kinnitamiseks. See kaitsevorm tagab turvalisuse krediitkaartide loata kasutamise eest ja seda nimetatakse autoriseerimistasuks. Ettevõte tagab reisijatele, et raha tagastatakse kiiresti ja seda ei debiteerita.

Kui te ikkagi ei nõustu saadud arvetega, peaksite rakenduse seadete kaudu ühendust võtma Uberi toega.

4. Kuidas muuta eelmise võistluse makseviisi?

Uber lubab teil muuta vähem kui 30 päeva kestnud võistluste, tavareiside või vähem kui 60 päeva eest tööreiside eest maksmise viisi. Seda tüüpi muudatusi on lubatud teha maksetega krediitkaardiga või Uber Cashiga. Selleks avage oma reisiajalugu ja valige võistlus, mis muudab makseviisi. Seejärel avage "Mul on veel üks probleem" ja valige "Muuda reisi makseviisi". Seejärel valige soovitud makseviis.

Uber võimaldab teil muuta varasemate tehtud reiside makseviise Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesUber võimaldab teil muuta varasemate tehtud reiside makseviise Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Uber võimaldab teil muuta varasemate tehtud reiside makseviise Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Mõnel juhul kuvatakse ka pärast maksevõistluse avanemist häid otsetee makseviiside muutmiseks. Pidage meeles, et ka reisi ajal on võimalik makseviisi muuta, järgides samu reegleid, kasutades ainult elektroonilist meetodit (kaart või Uber Cash). Sularahamakseid ei saa mingil juhul muuta.

5. Kuidas võistlustšekki väljastada?

Uber annab rassilise vastuvõtu mobiiltelefonil Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesUber annab rassilise vastuvõtu mobiiltelefonil Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Uber annab rassilise vastuvõtu mobiiltelefonil Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Uberi rakendus registreerib kõigi teie kontol tehtud protsesside ajaloo, võimaldades kasutajatel hiljem iga reisi üksikasju, näiteks hindu ja marsruute kontrollida. Eelmise reisi kviitungi väljastamiseks avage rakenduse seadetes oma reis, valige soovitud reis ja üksikasjade kuvamiseks avage jaotis "Kviitung". Brauseri kaudu on võimalik taotleda PDF-kviitungit, mis saadetakse e-postiga.