contadores estadisticas Saltar al contenido

Mis on Wattpad? Vaadake tasuta raamaturakenduses kõike, mida saate teha Tootlikkus

Wattpad on Androidile ja iPhone'ile (iOS) saadaval tasuta raamaturakendus, mis võimaldab lugude jagamist ja avaldamist Internetis, koondades kuulsate ja tundmatute autorite teoseid. Lugemishuviliste sotsiaalsel võrgustikul on umbes 80 miljonit kasutajat ja see võimaldab lugejatel kirjanikega suhelda, oma lemmiklugusid kommenteerida ja hääletada.

LUGEGE: Õppetaotlused: viis avaldust eksamite ja konkursside korraldamiseks

Rakendusel on ka partnerlus kirjastajate ja meediaettevõtetega, luues võimaluse muuta kasutajate edulood füüsilisteks raamatuteks ja multimeediatootmiseks. seda TechTudo Allpool on mõned küsimused ja vastused selle kohta, mida Wattpad pakub.

Mis on Wattpad? Tutvuge tasuta fotorakenduse rakendusega: Marcela Franco / TechTudoMis on Wattpad? Tutvuge tasuta fotorakenduse rakendusega: Marcela Franco / TechTudo

Mis on Wattpad? Tutvuge tasuta fotorakenduse rakendusega: Marcela Franco / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Wattpad on platvorm, mis ühendab lugemishuvilisi inimesi. Tasuta raamaturakendus on sotsiaalvõrgustik teemadega seotud lugude, raamatute ja kommentaaride jagamiseks. Kasutajad saavad avaldada ka oma tekste, sealhulgas artikleid, luuletusi või novelle. Profiili loomisel on võimalik isiklikku lehte redigeerida, lisades fotosid ja koostades oma lugemisloendi.

Raamatud ja lood on saadaval rakenduse kodulehel ja jagatud järgmisteks osadeks: ?Teie jaoks parim valik?, ?Proovige midagi uut?, ?Inimeste suus? ja ?Trendid?. Samuti on võimalik jälgida raamatukogus jälgitavate inimeste uudiseid ja teateid. Wattpad on allalaadimiseks saadaval Google Play poest, App Store'ist ja sellel on veebiversioon.

Wattpad: tasuta rakendus võimaldab jagada fotoraamatuid: Divulgao / WattpadWattpad: tasuta rakendus võimaldab jagada fotoraamatuid: Divulgao / Wattpad

Wattpad: tasuta rakendus võimaldab jagada fotoraamatuid: Divulgao / Wattpad

2. Kuidas Wattpadisse siseneda ja sisse logida?

Looge konto ja sisestage lihtne Wattpad. Pärast rakenduse allalaadimist on vaja registreeruda e-posti teel, sisselogimise, parooli ja sünnikuupäevaga. Jätkamiseks püüab Wattpad mõista kasutajaprofiile lugemis-, kirjutamis- või mõlemat huvitavate küsimuste kaudu. Seejärel tuleb kinnitada registreerimine teavitatud e-posti aadressil ja olete valmis Wattpadisse sisenema.

Registreeruge Wattpadis, et siseneda ja sisestada tasuta fotorakendus: Reproduo / Marcela FrancoRegistreeruge Wattpadis, et siseneda ja sisestada tasuta fotorakendus: Reproduo / Marcela Franco

Registreeruge Wattpadis, et siseneda ja sisestada tasuta fotorakendus: Reproduo / Marcela Franco

3. Kuidas lugusid Wattpadis avaldada?

Oma loo ja loo teiste Wattpadi kasutajatega jagamiseks koputage ekraani allosas pliiatsit. Peate loo pealkirja panema, kaas lisama ja kirjutama hakkama. Märgitud kohtadesse on võimalik lisada iga peatüki nimi. Kui olete kirjutamise lõpetanud, koputage avalda. Pidage meeles, et kirjutaja peab enne sisu avaldamist valima loo ?anri, lisama käsitletavale teemale sildid ja valima keele.

Wattpad võimaldab teil avaldada oma lugusid tasuta raamaturakenduses. Foto: reprodutseerimine / Marcela FrancoWattpad võimaldab teil avaldada oma lugusid tasuta raamaturakenduses. Foto: reprodutseerimine / Marcela Franco

Wattpad võimaldab teil avaldada oma lugusid tasuta raamaturakenduses. Foto: reprodutseerimine / Marcela Franco

4. Kuidas Wattpadist raamatuid ja lugusid leida?

Wattpadis konkreetse loo otsimiseks on võimalik liikuda erinevate etappide vahel: "Seiklus", "Märul", "Klassika", "Jutt", "Vaimne", "Fanfic", "Fantaasia", "Romantika", "Pinge", "Pinge", "Terror" ja teised. Soovitud jaotise valimisel peab rakendus kuvama platvormi kõige populaarsemate raamatute pealkirjad ja kaaned.

Raamatute otsimiseks saate kasutada ka otsinguriba. Seejärel vali lihtsalt loo kaanelt ja koputa "Loe". Peatüki valimiseks ja lugemise alustamiseks puudutage paremas ülanurgas olevat menüüriba.

Wattpad: tasuta raamaturakenduses on rohkem kui 20 ?anrit kirjanduslikku fotot: Reproduo / Marcela FrancoWattpad: tasuta raamaturakenduses on rohkem kui 20 ?anrit kirjanduslikku fotot: Reproduo / Marcela Franco

Wattpad: tasuta raamaturakenduses on rohkem kui 20 ?anrit kirjanduslikku fotot: Reproduo / Marcela Franco

5. Kuidas Wattpadis kasutajaid jälgida?

Samuti saate jälgida autoreid ja Wattpadi kasutajaid. Lihtsalt otsige selle profiili nime, mida soovite linkida, või leidke valikuid raamatu enda kaudu, klõpsates autori nimel ja leidke suvand "Jälgi".

Wattpad võimaldab kasutajatel jälgida tasuta raamaturakendust Foto: Reproduo / Marcela FrancoWattpad võimaldab kasutajatel jälgida tasuta raamaturakendust Foto: Reproduo / Marcela Franco

Wattpad võimaldab kasutajatel jälgida tasuta raamaturakendust Foto: Reproduo / Marcela Franco

Wattpadil on lisaks Macmillanile, Anvil Publishingile ja Penguin Random House UK-le partnerlus selliste meediaettevõtetega nagu Sony Pictures, Hulu ja Syfy. Selle tulemusel võib Wattpadi lugu muutuda kogu maailmas ilmuvaks raamatuks ning partnerfirmade filmideks ja sarjadeks.

Kuidas taastada Wattpadi kontseptsioonist kustutatud faile? Esitage TechTudo foorumis küsimusi.

Wattpad Web: vaadake, kuidas seda saiti tasuta raamatute lugemiseks kasutada

Wattpad Web: vaadake, kuidas seda saiti tasuta raamatute lugemiseks kasutada