Mis peidab võluklaviatuuri uuest iPad Pro-st? Röntgenikiirgus aitab saladuse lahti harutada - varustus

Mis peidab võluklaviatuuri uuest iPad Pro-st? Röntgenikiirgus aitab saladuse lahti harutada – varustus

Apple'i uus iPad Pro jõudis turule märtsis, lubades tarbijatele, et nende järgmine arvuti pole arvuti. IFixiti eksperdid on seadmetest lahkamise läbi viinud ja tulemused jäävad kaugelt alla ootuste. Asjatundjate uudishimu jahutab siiski mõni lisatarvik: Magic Keyboard.

COVID-19 pandeemia ja sotsiaalse isolatsiooni meetmete kasutuselevõtu tõttu USA-s on iFixiti tüüpiline lammutamine mõnevõrra muutunud. Ehkki neil pole endiselt juurdepääsu uuele iPad Pro klaviatuurile, paluvad tehnikud Creative Electronil aidata röntgenikiirguse abil seadme müsteerium lahti harutada.

Juba pildi esimesest vaatlusest alates näevad spetsialistid eelmise klaviatuuriga võrreldes suurt erinevust. Erinevalt nutiklaviatuurist, millel on kuulus liblikasüsteem, on Magic Keybord tänu kääride mehhanismile stabiilsema konfiguratsiooniga.

Pidage meeles, et võluklaviatuuri tutvustati esmakordselt 16-tollisel MacBook Pro-l ja see on osa uuest MacBook Airist, mille iFixit hiljuti üle vaatas. Sel ajal teatasid eksperdid, et uue klaviatuurisüsteemi kaasamine oli eelmisega võrreldes täiustus.

Creative Electroni jäädvustatud pilte analüüsides avastasid eksperdid mitu huvi, mille nad huvitasid, näiteks kaks suurt metallplaati kohtades, kus kasutajad toetaksid tavaliselt oma randmeid. Ilmselt toimib komponent teatud kaaluna, mis aitab tasakaalustada iPad Pro, kui seda kasutatakse koos klaviatuuriga.

Puuteplaat on ĂĽks uutest asjadest, mille Apple tutvustas, et seda uude klaviatuuri tutvustada. Vastupidiselt MacBookis olevale, pole iPad Pro-l nuppe ja ta kasutab klikkide simuleerimiseks haptilist tagasisidet.

IFixit pöörab tähelepanu ka hingekaane konfiguratsioonile, kus Magic Keyboard asub, samuti kaabli paigutusele, mis ühendab selle Apple'i tahvelarvutiga. Spetsialistide üllatuseks sisaldab iPad Pro lihtne lisavarustus atraktiivsemat komponentide konfiguratsiooni kui enamik kaasaskantavaid arvuteid.