Mis raha tagasi? Vaadake loendit rakendusega, mis tagastab ostudelt raha Tootlikkus

Mis raha tagasi? Vaadake loendit rakendusega, mis tagastab ostudelt raha Tootlikkus

TERE tagasimakse see on ostumeetod, mis võimaldab klientidel teatud kaupadele või teenustele kulutatud raha tagasi saada. See tööriist julgustab tarbijaid ostma üha enam tooteid partnerpoodidest, mis tagastab minimaalse protsendi koguostuhinnast. Tagasimaksed kantakse teie pangakontole niipea, kui need on jõudnud miinimumsummani, mis ulatub 20 kuni 30 dollarini ostetud hüvitistest. Lisaks sellele, et osa summast tagasi saadakse, on võimalik saada ka sidusettevõtetelt allahindlusi ja saada seda funktsiooni kasutavate rakenduste jaoks reklaamteateid.

Saadaval Androidile või iPhone'ile (iOS), rakendusi, mis seda kasutavad tagasimakse sai Brasiilias väga populaarseks. Mõelge sellele TechTudo pakub loetelu viiest kõige hõlpsamini kasutatavast rakendusest, mille abil saate oma raha tagasi osta, näiteks Mliuz, Beblue, PicPay, Ame Digital ja Cashback World.

Kuidas Ame Digital töötab? Vaadake, mida teenused ja partnerid talletavad

1/6 Cashback mis? Vaadake loendit rakendusega, mis tagastab fotode ostmise eest raha: Julia Marques / TechTudo

Mis raha tagasi? Vaadake loendit rakendusega, mis tagastab fotode ostmise eest raha: Julia Marques / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Mida ja kuidas tagasimakse?

Tavaliselt on ostu sooritamisel raha kulutamine ainus loomulik asi. Siiski koos tagasimakse, on võimalik osa tagasiostuväärtusest saada. Selle teenuse kasutamiseks registreerige lihtsalt partneri veebisaidil või rakenduses, st registreerige veebis ostude tegemiseks oma nimi, telefoninumber, kus te elate, ja eriti oma kaardi andmed. Pärast nende nõuete täitmist otsige lihtsalt üles ettevõtteid, mis on seotud selle veebisaidi rakendusega, kus registreerite ja ostu teete. Mida rohkem oste sooritate, seda rohkem raha teenitakse, kuni jõuate miinimumsummani, et raha oma arvelduskontole tagasi saada.

Mliuz, suurim tagasimakse Brasiiliast. Sellel on rakenduses ja veebisaidil enam kui 1600 partnerit, kauplustega alates supermarketitest kuni apteekideni. See rakendus pakub kaotatud raha tagasinõudmiseks kahte meetodit: veebis või füüsilises kaupluses. Veebikaubanduses peate leidma ainult soovitud kaupluse rakenduse. Pärast seda taasaktiveerige raha ja tehke ost poe poe veebisaidil avatud vahelehel Mliuz. Füüsilises kaupluses peate ostude eest tasuma ainult ühe Mliuz rakenduses registreeritud kaardi abil ja kasutama Cielo masinat, mille edastab sidusettevõtte pood ise. Tarkvara kaudu raha tagasisaamiseks on oluline saada rakenduse enda saldo minimaalne summa R $ 20, mis saadetakse pärast konto andmete saatmist teie panka või hoiukontole.

2 Brasiilia 6-st suurimast Cashbacki ettevõttest Foto: Reproduo / Julia Marques

Mliuz Brasiilia suurim cashback-i ettevõte Foto: Reproduo / Julia Marques

Beblue on Indoneesias üks populaarsemaid ja tunnustatumaid ettevõtteid tagasimakse Brasiilia koos Mliuziga. Rakenduses registreerimiseks sisestage lihtsalt oma CPF ja minge poodi, mille rakendus on akrediteerinud, et tellida Beblue masin. Seadmed võtavad vastu järgmiste kaubamärkide krediit- ja deebetkaarte: Visa, Master, Elo ja Hypercard. Pärast ostmist on vaja sisestada kontole registreeritud CPF tagasimakse deponeeritakse platvormi kontole. Erinevalt Mliuzist pakub Beblue oste ainult kasutades tagasimakse füüsilises kaupluses. Kuid tarkvara abil on võimalik saada 5 dollarit iga sõbra eest, kes registreerub teie kutse kaudu rakendusele registreerumiseks, mis aitab üha enam saavutada minimaalselt 20 dollari suurust summat tasakaalus.

3 of 6Tarkvara pakub igale registreeritud sõbrale rahalisi eeliseid. Foto: Reproduo / Julia Marques

Tarkvara pakub igale registreeritud sõbrale rahalisi eeliseid. Foto: Reproduo / Julia Marques

PicPay on makserakendus, mis maksab inimestele ja ettevõtetele. See rakendus on peaaegu nagu sotsiaalmaksete võrk, kus lähete soovitud inimese või ettevõtte profiili juurde ja teete vajalikud maksed isegi ilma kodust lahkumata. Platvormil sisselogimise loomiseks vastake lihtsalt vajalikele andmetele ja määrake oma konto profiil, mis võib olla privaatne või ärilisel eesmärgil. Pärast seda on teie profiil maksete vastuvõtmiseks ja kulutamiseks aktiivne.

Süsteem tagasimakse See rakendus töötab tehtud maksete põhjal, kus saate minimaalse protsendi oma kontolt väljamakstud summast. Sellega on võimalik raha teenida ka sisseoste tehes. Salvestatud summa jääb teie rahakoti saldo ja seda saab kasutada teistele inimestele arvete ja arvete tasumiseks või isegi sõpradele sularaha ülekandmiseks.

4 / 6Rakendus võimaldab teil rakenduse enda tehtud maksetest raha tagasi saada. Foto: Reproduo / Julia Marques

Rakendus võimaldab teil rakenduse enda tehtud maksetest raha tagasi saada. Foto: Reproduo / Julia Marques

Ame Digital, mis on digitaalselt loodud konto, maksab ostude eest töötavates partneripoodides tagasimakse. Armastuskontode vahel on võimalik maksta ja ülekandeid teha ka ainult QR-koodi abil, mis säästab ülekandetasudelt, näiteks TED ja DOC. Rakenduses registreerumiseks täitke lihtsalt kõik nõutavad andmed, nagu täisnimi, CPF, krediitkaardi andmed ja e-post. Pärast seda peate rakenduse abil ostude tegemiseks valima tarkvara enda jäägi või registreeritud krediitkaardi vahel, kuid on ka võimalus ühendada need kaks makseviisi.

Kasutada tagasimakseOluline on otsida rakenduspartnerite poode ja pöörata tähelepanu, kui teatud tooted annavad raha tagasi. Kui jah, siis tehke lihtsalt oma ost ja summa tagastab teie Ame konto saldo pärast 30-päevast valideerimist.

5 / 6Tarkvara lubab osta rakendussaldode või deebetkaardikaartidega fotot: Reproduo / Julia Marques

Tarkvara võimaldab ostmist rakenduse saldode või deebetkrediitkaartidega. Foto: Reproduo / Julia Marques

Cashback World on rakendus, mis keskendub eranditult maksesüsteemile tagasimakse. Pärast rakenduses allalaadimist ja vajalike andmetega registreerimist saate 5% tagasimakse summast, mis kulutatakse iga tarkvarapartneri poes tehtud ostu eest. Raha lisatakse teie kontole jaotisesse "minu toetus". Kui kogunenud summa jõuab eelistest 25 R dollarini, on võimalik seda sularaha oma pangakontole kanda, kui kogu jaotis "Minu seaded" on täidetud. Lisaks raha tagastamisele pakub Cashback World mitut tüüpi tutvustusi ja reaalajas uudiseid sidusettevõtte toodete kohta.

6/6 Lisaks osa raha tagastamisele jagab see rakendus ka reaalajas tooteedendusi. Foto: Reproduo / Julia Marques

Lisaks osa teie raha tagastamisele jagab see rakendus ka reaalajas tooteedendusi. Foto: Reproduo / Julia Marques

Mis raha tagasi? Kommenteerige TechTudo foorumit

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?