contador gratis Saltar al contenido

Mis saab iOS 12/13 versioonist ja kuidas Apple kavatseb oma tarkvara kvaliteeti parendada

Mis saab iOS 12/13 versioonist ja kuidas Apple kavatseb oma tarkvara kvaliteeti parendada

Eelmise kuu lõpus kuulsime võimalusest, et Apple võiks opsüsteemi suuri uudiseid 2019. aastani edasi lükata ja sel aastal oli selle põhirõhk turvalisuse ja kvaliteedi parandamisel.

Praeguseks Bloomberg selgitage seda probleemi, uurides lähemalt, kuidas Ma süsteemi täiustas ja mida mõlemale oodati iOS 12 nagu iOS 13.

Strateegia muutmine

Väljaanne ütles, et Apple'i tarkvara juht Craig Federighi tutvustab eelmisel kuul oma meeskonnale uut strateegiat, nii et neil on rohkem aega töötada välja uusi funktsioone ja keskenduda parandustele, muretsemata igal aastal uuendatavate uute funktsioonide loendi pärast, just nii ettevõtted saavad aastast aastasse edendada suuri hüppeid. Tegelikult muudab see kogu ettevõtte kultuuri.

Tegelikult oleme näinud mõningaid lubatud funktsioone, mis isegi ei tulnud kasutaja jaoks kasutusele või tulid hiljem palju vigu. Strateegiamuutus on põhimõtteliselt viis, kuidas Apple tõdeb, et selle aastane uuendamiskava ei ole ettevõttele kasumlik – seda on paljud meist märganud ja kommenteerinud.

Mida uut on iOS 12 ja macOS 10.14

Meie, kasutajad, näeme selle uue strateegia mõju sellel aastal, koos iOS 12-ga, mis ringleb koodnime all "Rahu" ("Rahu" on selle uue etapi jaoks hea nimi, kas pole?).

Tekstikirjutaja Mark Gurmani sõnul võime oodata uudiseid Animojis (millel on uued märgid) ja täiustatud navigeerimismenüü. Animojis jõuab muuseas ka iPadi, see tähendab uutesse mudelitesse, mille kohta on kuulujutud ja mis peaksid tulema koos esikaameraga TrueDepth (Face ID).

Animoji

Lisaks saab animeeritud lemmikloomi kasutada FaceTime'i kõnedes, mis omakorda toob ka uudiseid, näiteks grupikõnesid (see funktsioon ei pruugi sel aastal täpselt kohale jõuda).

2018. aasta jaoks näeme uudiseid ka Bolsa algses rakenduses (Laos), uusim versioon "Ära häiri" (mis annab kasutajatele rohkem kohandamisvõimalusi, näiteks teatud kõnede tagasilükkamine ja teatud teadete vaigistamine), Siri täiustatud integreerimine iPhone'i otsinguga, uus kujundus / liides fotode importimiseks iPadi ükskõik kuhu ja ka mitmel inimesel on võimalik mängida sama liitreaalsuse mängu koos.

Kõigist uudistest on arendajate jaoks kõige vähem soovitav võimalus panna üks rakendus töötama iPhone / iPad ja Mac. Ka MacOS peab läbima ümberkujundamise. Ja versioon 10.14, mida sisemiselt kutsuti "Vabadus" ("Vabadus"), keskenduge sellele. Seega saab Apple võtta mitu rakendust, mis on nüüd ainult iOS-i jaoks MacOS-i jaoks, näiteks Casa (Kodu), Netisaated ja teised. Ettevõtte väljakuulutatud funktsioonide hulgas on ka vanematele mõeldud tööriistad, mis võimaldavad teada saada, kui kaua on nende lapsed iPhone'i / iPadi kasutanud.

Mis on uut iOS 13-s

Mida me seni teame, on see, et kõige olulisemad värskendused jäävad 2019. aastasse. Siiski on vähese edasijõudmise tõttu vähe teada, millised ressursid süsteemis rakendatakse. Allikad väidavad siiski, et Apple'i plaan tutvustab Apple Pencils ja ka Mail rakenduse jaoks mõnda funktsiooni, mis toetab teatud vestlusteatiste vaigistamist.

IPadis on võimalik käivitada ühes rakenduses (näiteks brauseri vahekaardil) mitu akent, nagu juba Macis, ja ka kahel küljel on samad kaks rakenduse akent.

Kuidas mõjutab see uus strateegia iOS-i värskenduste arvu? Kas kasutajad on selle uue värskenduseeskirjadega rahul?