MacBook Air (Pertengahan 2013)

Mitmed kasutajad on kurtnud uue MacBooks Airi WiFi-ĂĽhenduse ĂĽle

Vastavalt Apple’i tugikeskustes (Apple’i foorum) tehtud teemale, mis on uus MacBooks Air, mis käivitati eelmisel nädalal, võib WiFi-võrgus olla ĂĽhenduvusprobleeme. Probleem on sama, mida teistes Macides nähakse: mõni minut pärast võrguga ĂĽhenduse loomist ĂĽhendus katkeb ja selle saab uuesti ĂĽles ehitada alles pärast sĂĽsteemi taaskäivitamist.

MacBook Air (2013. aasta keskpaik)

Ă•nneks on see probleem, mille saab parandada pĂĽsivara värskenduse või isegi sĂĽsteemivärskendusega – pole ĂĽllatav, et peaaegu kõik OS X Mountain Lioni hooldusvärskendused on selles osas lahenduse leidnud. Ikka nii Kaaslane teatas, et Londonis (Suurbritannias) käisid mõned inimesed isegi jaemĂĽĂĽgipoodides defektseid masinaid nõudmas ja välja vahetamas.

Apple pole seda teemat veel kommenteerinud, kuid on väga tõenäoline, et selle insenerid on probleemist juba teadlikud ja et mitte liiga kauges tulevikus värvisid probleemi lahendamiseks värskenduse.

Ja kuna me räägime MacBookidest, siis MacRumors leidis, et ta oli maalinud a võrdlusalus (jõudluse hindamine) MacBook Pro jaoks pole Apple Geekbenchi andmebaasis avaldanud.

AAPLJ44.1 mootori võrdlusnäitajad

Masin, koodnimega AAPLJ44.1, vähendab jõudlust (vahemikus 5–8%) ja oma omaduste tõttu peaks see olema 13-tolline Retina mudel. Väärib märkimist, et need testid hindavad põhimõtteliselt protsessori ja mälu jõudlust ning Inteli uute kiipide kasutuselevõtuga on Apple keskendunud rohkem aku kui töötlemise võimendamisele.

MacBooks Pro värskendused tuleks varsti üle värvida, kuna need peavad saama ka uue Haswelli kiibi ja uue IEEE 802.11ac Wi-Fi standardi.