Mitu päeva peate Brasiilias iPhone XS-i ostmiseks töötama? [atualizado]

Pole midagi uut, et iPhone on kallis nutitelefon. See kehtib Ameerika Ühendriikide kohta (mis on peaaegu selle mõõtmise ühes otsas, kus iPhone XS algab 1000 dollarist) ja Brasiiliast (mis on teisest küljest, iPhone XS algab 6569,10 dollarist). sularahas).

Kuid ainult seadme väärtuste analĂĽĂĽsimine ei räägi kogu lugu. Ilmselgelt, kui räägime ĂĽhekordsest ostust (kui olete turist, kĂĽlastasite mõnda riiki ja otsustasite iPhone’i osta), on selge, et oluline on ainult toote enda hind. Kõige täielikumad ja keerukamad stsenaariumid hõlmavad kohalike töötajate ostujõu mõistmist, et saada ĂĽlevaade seadmete maksumusest.

Seda teeb analĂĽĂĽsiosakond Picodikupongidele keskendunud ettevõte otsustas selle kasuks. Kui kaua võtab Brasiiliast ja teistest riikidest pärit töötaja uue Apple’i seadme ostmiseks tööd? Nende sõnul põhinevad tulemused ametlikel hindadel 64 GB iPhone XS ning võtab arvesse kõigi 64 loetletud riigi ametlikku * keskmise palga * statistikat (2017. aastal või kõige uuemaks analĂĽĂĽsimiseks kättesaadavaks perioodiks).

Jõuame tulemusteni?

Indeks - iPhone 2018

Mitte, et Brasiilia ei jõudnud esimesena – aga me pole heas järjestuses. IBGE statistika kohaselt peab Brasiilia keskmise brutopalgaga 1,268 (neta 1166 R) neto) 2293 R $ (neto 2,073 R) neto töötama 118,3 päeva 66,5 päeva (ĂĽle kahe kuu), et oleks võimalik iPhone XS 64GB osta. See muidugi eirab muid kulutusi, mida inimene peab sel perioodil ĂĽle elama. Filipiinidel elavad aga need, kes peavad XS ostmiseks rohkem vaeva nägema: 156,6 päeva.

Nagu me eespool märkisime, võivad paljud ette kujutada, et USA on seal teises otsas. Kuid sellest ei piisa: need, kes töötavad vähem ja ostavad iPhone XS, on keskmiselt šveitslased ainult 5,1 päeva Apple’i uusima nutitelefoni ostmiseks. SEE Viis parimat see koosneb põhimõtteliselt Euroopa riikidest – ainsad “kiusajad” selles nimekirjas on Araabia Ăśhendemiraadid, kus tal kulus iPhone XS-i saamiseks 7,6 päeva tööd; USA on kuuendal kohal, keskmiselt 8,4 päeva.

· • ·

Teise tähelepaneku tegi Flávio Augusto (WiseUpi, meuSucesso.com ja Geração de Valori kaasasutajad ning Orlando City jalgpallimeeskonna omanik) viitavad ka mõnele Brasiilia reaalsusele, kui võrrelda USA ja Brasiilia McDonaldsi töötajate palka:

Kuidas seda stsenaariumi muuta? Valige hästi meie esindajad, nõudke üha rohkem ja osalege meie riiki mõjutavates otsustes.

iPhone XS tõuseb püsti

iPhone XS ja XS Max

aastal Apple

Sularaha hind: alates 6569,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 608,25Värv: kosmos hall, hõbe ja kuldVõime: 64 GB, 256 GB või 512 GBKäivitatud: September 2018

Nupp - osta kohe

iPhoneTipsi kaudu

Uuenda 16. oktoober 2019, kell 13.10

Muutsime ülaltoodud teksti Picodi tehtud vigade põhjal. Aruande esimeses versioonis arvutatakse XS-i ostmiseks vajalike tööpäevade arv leibkonna keskmise sissetuleku kohta elaniku kohta, mille tulemuseks on vale päevade arv (118,3).

näpunäide Thiago Rabelo