MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)

MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)

Alustasin seda postitust julge avaldusega: A. MIUI ROM praegu parim opsĂĽsteem Android kohandatud. Saadaval paljude nutitelefonide mudelite jaoks, sealhulgas Galaxy SI, Galaxy S II, Motorola verstapost, Trots, Desire HD, Nexus One, Nexus S, jne; see kvaliteet ROM Hiina paistab silma mitmel muul viisil ROM. Ja muidugi Android traditsiooniline.

SEE MIUI on tuhandeid arendajaid ja entusiaste üle kogu maailma, kes aitavad selle väljatöötamisel, testimisel ja täiustamisel. SEE ROM ametlikul veebisaidil on tõlkeid juba 13 riigis. Peal Brasiilia, selle töö eest vastutavad kaks meeskonda (MIUIBrasil ja MIUIBR), kes on pühendunud Hiina “tehase” iganädalaste värskenduste tõlkimisele, järgides rangelt sama standardit: täiendavaid rakendusi ei lisata ja algsesse konfiguratsiooni ei tehta muudatusi.

Jah, see on nii ROM uuendatakse igal nädalal, igal reedel!

Hinnake MUIU ROM see on ka maitse kĂĽsimus. Lõppude lõpuks on visuaalset sarnasust palju AINULT andma Apple. Mitte iga “fännipoiss” ei loobu tema esitatud uudistest.

Siiski toome välja mõned punktid, kus MIUI parem kui see, mida oleme traditsiooniliselt leidnud Androidi ROM:

Paigutus, pöörates tähelepanu detailidele:

Uus lukustuskuva sisemisse konfiguratsioonimenüüsse, märkisin seda juba Android OS on palju muutunud. Kõik on peal MIUI ROM mõelnud ümber praktiliseks, sest see on ilus.

Lukustuskuva: libistades sõrme kella kohal, lukustatakse seade tavapäraselt. Libistades sõrmega üle telefoni ikooni suunatakse kasutaja automaatselt sellele funktsioonile. Samamoodi suunab ikoon „sõnum” kasutaja sõnumsiderakendusele.

Kus on rakenduse sahtel? Jah! Android-sĂĽsteemi traditsiooniline sahtli- või programmiloend on sellelt ROM-ilt täielikult eemaldatud. Ja kas see pole hea mõte? Nii on kõik rakendused seadme kanderaketi ekraanil (või avalehel). Kui soovite peita rakendused, mida te sageli ei kasuta, saate need kausta salvestada. Lahendus osutus praktilisemaks ja funktsionaalsemaks kui traditsiooniline “sahtel”.

Seadete menüü: seaded on korraldatud kategooriate kaupa: üldine, personal, süsteemid ja programmid. Samuti on märkimisväärselt suurenenud valikute arv, mis võimaldab teie seadet laialdaselt kohandada, ilma et oleks vaja selleks täiendavaid rakendusi installida.

Kõned ja teatised: Kõnesüsteem MIUI on läbi teinud rohkem visuaalseid muutusi. Kõnele vastamiseks libistame nuppu allapoole, järgides lukustusekraani mustrit. Pange tähele, et klaviatuuriga ekraanil kuvatakse ka kõneajalugu, keskendudes lisateabele.

Väga nutikas, kõne teatamise ROMi väärtus on rohkem Lukustusekraanil võime lisaks kõnede arvu nägemisele vajutada “telefoni” ikooni, et näha ĂĽksikasjalikumat loendit. Käivitusprogrammis kuvatakse ka telefoni ikoonil vastamata kõnede arv. Näiteks kui saate sõnumi, kuvatakse see osaliselt teie lukustuskuval, muutes selle hõlpsamini kättesaadavaks. Kui seade on lukustamata, kuvatakse ekraani ĂĽlaossa teade (hĂĽpikaken, mis ei sega teie tegemist).

Teatepaneel: Galaxy S liini nutitelefonide kasutajad teavad, kui kasulik see funktsioon on. MIUI-s on see veelgi täielikum, otseteedega WiFi, GPS, lennukirežiim, taaskäivitamine, toide välja, andmed jne. Võite valida kõigi funktsioonide või kohandatud komplekti vahel.

Kaamera ja galerii: kaamera muutub veidi “targemaks”, ekraanil on suumi, heleduse ja pildistamisnuppude funktsioon. Galerii on samuti valminud ja sellel on rohkem võimalusi piltide klassifitseerimiseks. Foto puudutamisel kuvatakse sirvimise, jagamise redigeerimise valikud.

Pleier: visuaalselt meenutab MIUI originaalmängija mõnevõrra HTC Sense’i kasutajaliidest. Erinevus on siiski sisemiselt nähtav: seaded võimaldavad albumikujunduse automaatset allalaadimist, lugude, voogude, järjehoidjate lemmikute ja mitmesuguste sisuloendite vormide “raputamist”. Sarnaselt Galaxy S-ga kuvatakse lukustatud ekraanil telefoni lukustamisel lukustusekraan hĂĽpikaken, kus on loo ja albumi nimi ning navigeerimisnupud.

Failihaldur:

SEE MIUI omab failihaldurit. Rakendus on jagatud 3 ekraaniks, nagu on näidatud ülaltoodud pildil. Esimesel on rida nuppe, mis võimaldavad navigeerida standardsetes kaustades, nagu muusika, videod, dokumendid jne. Selles näeme graafiliselt kettaruumi kasutamist erinevat tüüpi failide kaupa (kas see tuletab teile meelde ühtegi puuvilja?) Teisel ekraanil kuvatakse kataloogid ja failid tavapärases halduris tavapäraselt. Kolmas toob FTP-serveri juurde, et pääseda nutitelefoni failidele juurde WiFi-võrgu kaudu. Alahindab ka kolmandate osapoolte rakenduste installimist sel eesmärgil.

Lisafunktsioonid:

SEE MIUI ROM sellel on ka muud tööriistad, mis muudavad süsteemi kasutamise lihtsamaks, nagu superkasutaja (juurte juurutamisega rakenduste haldamine), diktofon, häälvalija, märkused (post-it), varundamine ja kohandatud teemad.

Lõpuks tasub kommenteerida tööriista Monitor / tulemüür, mis haldab täielikult 2G / 3G liiklust, koos igakuiste kvoodihoiatustega ja tulemüüriga, mis võimaldab teil konfigureerida juurdepääsu iga installitud rakenduse andmetele või WiFi-võrkudele (suurepärane!)

Tõhusus ja aku kestvus:

Jah, hea ROM võib muuta teie seadme akutarvet. Juhul kui MIUI ROM, meie testides koos Galaxy S II (SGSII) ja Defyga nägime märkimisväärselt aku kasutusaega. Algse operatsioonisüsteemiga võrreldes saab Galaxy SII umbes 4 tundi täiendavat eluiga (muide elektrikasutajate käes).

MIUI ROMi trikid:

  • Tee kuvatõmmis: ekraanipildi loomiseks vajutage korraga fĂĽĂĽsilist menĂĽĂĽd ja helitugevuse vähendamise nuppu. Pildid salvestatakse SD-kaardi MIUI kataloogi.
  • VäljalĂĽlitamise konfiguratsioon: Selle seadete juurde pääsemiseks hoidke all märguandepaneeli nuppu.
  • Teisalda ikoon: Ekraaniikoonide muutmiseks võite käivitusprogrammis ĂĽhe käega ikooni vajutada ja teisega pĂĽhkida töölauda.
  • Lubage mängija lukustuskuval: Lukustusekraanil käivitab muusikapleieri topeltpuudutamine kellaga.
  • Taskulamp lukustuskuval: taskulambi kiireks sisselĂĽlitamiseks hoidke lukustusekraanil nuppu Kodu all.

MIUI videos:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=v9MEHdLKpD4&feature=fvwrel[/youtube]

Link link juhendaja ja lae alla:

Saadaval olevad seadmed (MIUI Brasiilia):

MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)

MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)

MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)

MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)

MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)MIUI ROM: täielik õpetus ja ülevaade (Android)

Allikas: Addicting ja EuAndroidi näpunäited.