contadores estadisticas Saltar al contenido

'Mixuruca' ja püssi emotikonid on üks poleemilisemaid kleebiseid Allalaadimised |

Emotikonid on kasulikud Internetis tunnete näitamiseks ilma sõnu kasutamata. Sellegipoolest võib sümbolitel olla mitmetähenduslik tähendus või seda võib kasutada valesti. Erinevad näoga seotud poleemika põhjustavad erinevad tõlgendused. Emotikonide muud omadused, näiteks tabude murdmine, kaasatus, esindavus ja koomilised võrdlused, tõstavad juttu ka sotsiaalvõrgustikes.

Tähtsündmuste hulgas on emotikon "mixuruca", mis omandab kasutajate vahel seksuaalse varjundi; tulirelva sümbol, mis on asendatud ebareaalse kujundusega; ja menstruaalnäitajad, mis on 2019. aastaks heaks kiidetud paketis koos 230 uue emotikoniga Androidi, iPhone'i (iOS) ja muude opsüsteemide jaoks. Järgnevas loendis tutvuge kaheksa veebis kuulsaks saanud emotikoniga ja saate aru nende populaarsuse põhjustest.

Uuest 'mixuruca' emotikonist saab nali; pidage meeles seksuaalse tähendusega tegelasi

Emotikonid iOS-is 12.1. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudoEmotikonid iOS-is 12.1. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Emotikonid iOS-is 12.1. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Käte emotikonid saavad kasutajate seas seksuaalseid konnotatsioone. See arv Näpitud käsi (umbes nagu "Mo Beliscando", vabas tõlkes) dubleeris Brasiilias ka Mixuruca, et seda saaks Internetis naljaks tõlgendada mitme tähendusega. Midagi väikest tuvastamiseks mõeldud pilte jagatakse sotsiaalse peenise sümboliseerimiseks. Kasutajad võrdlevad sümboleid ka professor Raimundo populariseeritud liigutustega, Chico Anysio tegelasega telesaates Escolinha, mille autor on professor Raimundo, kui räägitakse laudadest ja palkadest.

Emotikon "Pinching Hand" on sotsiaalvõrgustikes omandanud topelt tähenduse ja seda seostatakse "mixurucas" asjadega. Foto: Reproduo / EmojipediaEmotikon "Pinching Hand" on sotsiaalvõrgustikes omandanud topelt tähenduse ja seda seostatakse "mixurucas" asjadega. Foto: Reproduo / Emojipedia

Emotikon "Pinching Hand" on sotsiaalvõrgustikes omandanud topelt tähenduse ja seda seostatakse "mixurucas" asjadega. Foto: Reproduo / Emojipedia

2. Munad emotikonisalatis

Internetisalatist saab vegan. Enne salatiga, viilutatud tomatite ja munaga kaussi joonistamist eemaldavad emotsioonid pildilt loomset materjali. Veganikogukonnale lähemale saamiseks on see samm osa paljudest kasutaja poolt pressitud päevakordadest ja sellega kaasneb numbrite registreerimine Unicode'i konsortsiumis (vastutab piltide eest).

Emotikonisalat kadunud loomsed esemed, munad Foto: Divulgao / GoogleEmotikonisalat kadunud loomsed esemed, munad Foto: Divulgao / Google

Emotikonisalat kadunud loomsed esemed, munad Foto: Divulgao / Google

3. Muutke relva emotikone

Emotikonide tulirelvad on asendatud ka vähem realistlike kujundustega. Sümboli ümberkujundamine suurte tehnoloogiaettevõtete poolt tähendab olulist sammu keset poliitilist arutelu relvade reguleerimise üle USA-s, aga ka arutelusid omandiõiguse ja omandiõiguse üle Brasiilias. Relvad, nüüd mänguasjade emotikonid. Alloleval pildil selgesõnaline erinevus on seotud värviga, sest Samsung ja Twitter üritavad säilitada Apple'i standardeid ja teevad rohelise veepüstoli, Google aga valib kollase paagiga oran?i.

Mängupüstolitehnoloogia ettevõtte fotopüstolite areng: Divulgao / EmojipediaMängupüstolitehnoloogia ettevõtte fotopüstolite areng: Divulgao / Emojipedia

Mängupüstolitehnoloogia ettevõtte fotopüstolite areng: Divulgao / Emojipedia

4. Muutke bageli emotikone

Bageli emotikonid on kogenud meeldivat vaheldust. Pärast seda, kui neljas värskendus tehti iOS 12.1 beetaversiooniga iPhone'ile ja iPadile, ei näe uus kleebis isegi pilti. Sümbol saab omadused, mis on originaaltoiduga väga sarnased. Koonuse modifitseerimine pälvis kriitika selle välimuse pärast, mis polnud võrgutav ja väga kunstlik. Uue kujunduse juurde kuulub nüüd toorjuustuga täidetud võileib.

Emoji Bagels erinevatel fotoplatvormidel: Reproduo / EmojipediaEmoji Bagels erinevatel fotoplatvormidel: Reproduo / Emojipedia

Emoji Bagels erinevatel fotoplatvormidel: Reproduo / Emojipedia

5. Muutke hamburgeri emotikone

Toiduainetööstuses on endiselt vaidlusi hamburgeri emotikonidega. Apple'i ja Google'i arvude võrdlus tekitab Internetis naljakaid arutelusid. Seda kõike seetõttu, et Google'i kujutises on juust liha all, samas kui teistes ettevõtte sümbolites, näiteks Apple, on juust peal. Sel ajal võttis Google kõne ja ütles, et see parandab vea.

Ka Apple ei jää ülevaadetes maha, lõppude lõpuks tuli salat ka iPhone'i tavaasendist välja, köögiviljad on liha all ja mitte hamburgeritel, nagu peaks. Unicode'i konsortsium otsustab, mida hamburgerid peaksid võtma, teiselt poolt ei maini ta toiduorganisatsioone.

Juust liha kohal või all? Kumb on õige (Foto: Reproduo / Twitter) Foto: TwitterJuust liha kohal või all? Kumb on õige (Foto: Reproduo / Twitter) Foto: Twitter

Juust liha kohal või all? Kumb on õige (Foto: Reproduo / Twitter) Foto: Twitter

6. WhatsAppisse põrutav emotikonide orav

Orava emotikonid põhjustavad WhatsAppis vigu. Kui proovite lemmikloomapilti kustutada või seda puudutada, millele järgneb puutetundlik teade siin või "Kui puudutate musta punkti WhatsApp, jääte jänni", teatavad rakenduse kasutajad võtme Messengeri või isegi nutitelefoni kaudu. Viga ei ole viirus, kuid see mõjutab Androidi telefone ja sellest saab üle ainult rakenduste sulgemise ja avamise või mobiiltelefoni taaskäivitamise kaudu. Seda seetõttu, et Android Xataka veebisaidi kohaselt saadetakse emotikone koos enam kui 4000 peidetud tähemärgiga, ülaltoodud numbrit toetab WhatsApp. Sõnumite kustutamine kahjustamata on võimalik ainult WhatsApp Web'i kaudu või kustutage rakendusest terved vestlused.

WhatsApp: rike võib rakendusi ja telefone ühe sõnumiga kahjustada Foto: Bruno De Blasi / TechTudoWhatsApp: rike võib rakendusi ja telefone ühe sõnumiga kahjustada Foto: Bruno De Blasi / TechTudo

WhatsApp: rike võib rakendusi ja telefone ühe sõnumiga kahjustada Foto: Bruno De Blasi / TechTudo

7. Emotikaid kasutatakse originaalist erinevas suunas

Kujutisel võib olla mitu tähendust ja emotikonide puhul võib erinevus iga pildi tõlgendamisel olla suurem, arvestades, et need erinevad sõltuvalt tehnoloogiaettevõttest. Topelt tähenduse näite saamiseks on see emotikon (vt allpool olevat pilti) häbeliku näo näitamiseks. IOS-i kasutajad kasutavad seda tavaliselt hirmul oleva inimese esindamiseks. A, kes kasutab Androidi, mõistab numbrit kui midagi, mis on seotud nõuetele vastamisega. Lõpuks kasutavad Windowsi kasutavad inimesed emotikone põnevuse, näiteks õnne, esitamiseks häbeliku pilguga.

Erinevalt sellest, mida arvate, on see emotikon lihtsalt häbelik (Reproduktsioon / Gabriella Fiszman) Foto: Erinevalt sellest, mida arvate, on see emotikon lihtsalt häbelik (Reproduktsioon / Gabriella Fiszman)Erinevalt sellest, mida arvate, on see emotikon lihtsalt häbelik (Reproduktsioon / Gabriella Fiszman) Foto: Erinevalt sellest, mida arvate, on see emotikon lihtsalt häbelik (Reproduktsioon / Gabriella Fiszman)

Erinevalt sellest, mida arvate, on see emotikon lihtsalt häbelik (Reproduktsioon / Gabriella Fiszman) Foto: Erinevalt sellest, mida arvate, on see emotikon lihtsalt häbelik (Reproduktsioon / Gabriella Fiszman)

Teema ümber käivate tabute vähendamiseks ei kiitnud Unicode'i konsortsium kunagi menstruatsiooni emotikone heaks. Loodud Plan International UK poolt, on naeratav veretilga kujundus ootenimekirjas pärast seda, kui ei suudetud proovida leppida teise selgema emotikoniga: veretilgaga püksid. Püksid võitsid Plani korraldatud uuringu, mille käigus loodi viis kujundust, sealhulgas absorbeeriv, kolmas, menstruaalkalender ja veretilgad ning paluti lugejal valida, milline neist tähistab menstruatsiooni kõige paremini. 2019. aasta paketi näitajate hulgas on juba pilt veretilgast, nende vahel lai kirjeldus – menstruatsioon.

Verepiisad emotikonid tahavad hõlbustada menstruatsiooni käsitlevat vestlust Foto: Divulgao / Plan International UKVerepiisad emotikonid tahavad hõlbustada menstruatsiooni käsitlevat vestlust Foto: Divulgao / Plan International UK

Verepiisad emotikonid tahavad hõlbustada menstruatsiooni käsitlevat vestlust Foto: Divulgao / Plan International UK