contadores estadisticas Saltar al contenido

MM-vastus: kuidas muuta Apple ID-ga seotud e-posti aadressi?

Pühapäeval on meie veerg MM-i vastus!

Tänane küsimus: Kuidas muuta Apple ID-ga seotud e-posti aadressi?

Apple'is konto loomisel ei saa paljud inimesed ignoreerida tõsiasja, et kasutatav e-post võib pärineda firmalt, mis muudab oma nime või kasutab ainult 1990ndate teismelistele tüüpilisi e-kirju, näiteks "htinha", "lindinho" või selliseid asju.

Kuid kas teadsite, et Apple'i e-posti ID-d on võimalik muuta? Sel viisil kontosid ühendada pole võimalik, muutke lihtsalt e-posti aadressi. Samuti tuleb mainida, et teise konto jaoks kasutatud aadressi ei saa selle muudatuse jaoks uuesti kasutada.

Mis on Apple ID?

Nagu Apple ise ütles:

Apple ID on isiklik konto, mida kasutate juurdepääsuks Apple'i teenustele, näiteks App Store, iTunes Store, iCloud, iMessage, Apple Online Store, FaceTime ja teised. See hõlmab teavet, mida kasutate sisselogimiseks, samuti kõiki kontakt-, makse- ja turbe üksikasju, mida kasutate Apple'i teenustes.

Kuidas muuta oma Apple ID e-posti aadressi?

Kui soovite oma e-posti aadressi muuta ja mitte kaotada ostetud rakendusi, muusikat, filme jne, siis teadke, et see on võimalik järgmiste toimingute abil:

 1. Logi kõigist seadmetest välja oma Apple ID-st;
 2. Juurdepääs Apple ID halduse lehele;

  Muutke Apple ID-ga lingitud e-posti aadress

 3. Sisestage oma praegune e-posti aadress ja parool;
 4. Vastake turvaküsimusele või sisestage kahefaktoriline autentimise kinnitusnumber;

  Muutke Apple ID-ga lingitud e-posti aadress

 5. Klõpsake valdkonnas "Konto" nuppu "Muuda";
 6. Klõpsake linki "Muuda Apple ID";

  Muutke Apple ID-ga lingitud e-posti aadress

 7. Sisestage uus e-posti aadress, mida soovite kasutada Apple ID-na;
 8. Juurdepääs oma e-posti aadressile ja sisestage Apple ID lehele soovitud kood.

Oh, ja tasub märkida, et kuna iOS 10.3 on Apple lubanud selle muudatuse teie teha iGadget, järgides selles tugiartiklis kirjeldatud samme.

Pärast seda muudatust logige kõigisse oma uue e-posti aadressiga seadmesse sisse. Soovituseks, kui kasutate ettevõtte aadressi või mõnda e-posti teenuse pakkujat, mille saab välja lülitada, muutke kindlasti oma ostu ja säilitage see.

Ja kui kasutate oma Apple ID-na @ mac.com, @ me.com või @ icloud.com, pole seda võimalust muuta, lisades lihtsalt oma kontole uue e-kirja.

Kui otsite vastust MM Frum ja pole seda veel leidnud või kui teil on ettepanek selle kohta MM-i vastus (valime ükshaaval), lihtsalt saatke mulle meilisõnum (marcelo sildil meie domeen) või rääkige minuga Twitteris (@marcelodemelo).

Kohtume hiljem!