MM-vastus: mida teha, kui fonti ei kuvata macOS-is õigesti?

MM-vastus: mida teha, kui fonti ei kuvata macOS-is õigesti?

Veel pühapäev, teine ​​näpunäide meie kolonnist MM-i vastus!

Tänane küsimus: mida teha, kui fonti ei kuvata macOS-is õigesti?

Leiame selle stsenaariumi paljudes olukordades, näiteks hoiatus- / teavituskastides, e-kirjades, veebilehtedel ja muudes kohtades macOS-is. Põhimõtteliselt näeme seda järgmist:

MacOS-i fondiviga

Parandage fondi probleemid

Tavaliselt on probleem seotud duplikaatide või kahjustatud fondidega. Hea uudis on see, et selle saab hõlpsasti lahendada looduslike rakendustega, mida te ei pruugi kunagi kasutada Fontide kataloog (Kirjade raamat). Selle leiate kaustast Utiliidid, mis omakorda asub kaustas Rakendused.

  1. Minge jaotisse ~ / Rakendused / Utiliidid / ja avage fondikataloog;
  2. Valige menüüst kõik fondid Redigeerimine Valige kõik (SEE);
  3. Seejärel klõpsake nuppu Fondi valideerimise fail.

Sõltuvalt teie sĂĽsteemi installitud fontide arvust võib protsess olla aeganõudev. Kui olete lõpetanud, kontrollige esitatud probleemide loendit, kus kollane värv tähistab väikest probleemi ja punane – font on katki.

Mitme allikaga seotud probleemide loetelu

Minu näites ilmnes süsteemil probleeme kahest allikast. Kui tegemist on duplikaadiga, saate selle lahendada automaatselt või käsitsi. Kui soovite allikat, kus seda probleemi on, kustutada, valige see ja kustutage.

Taaskäivitage Mac ja kontrollige, kas probleem on lahendatud. Kui ei, siis järgige süsteemi vaikefondi mudelisse naasmiseks järgmisi samme:

  1. Avage rakendus Fondi kataloog;
  2. klõps Taasta vaikimisi kasutatav fondifail;
  3. Ilmub teade, mis näitab, et kõik installitud fondid teisaldatakse kausta nimega Fonts (Kustutatud), välja arvatud süsteemist pärinev originaal, mis taastatakse algsel kujul.

Kas lahendada probleem?

Kui otsite vastust MM Frum ja pole seda veel leidnud või kui teil on ettepanek selle kohta MM-i vastus (valime ükshaaval), lihtsalt saatke mulle meilisõnum (marcelo sildil meie domeen) või rääkige minuga Twitteris (@marcelodemelo).

Kohtumiseni taas!