Mobiilimängud domineerivad juba USA turul ning edestavad PSP ja DS

Vaadake lihtsalt ülaltoodud diagrammi ja vaadake: tööturu kasv mobiilimängud stratosfääri Ameerika Ühendriikides. Üksikasjad: väga lühikese aja jooksul. Võib-olla neile, kes on juba nutitelefonis Tegra 2 jaoks Shadowgunit mänginud, need statistilised andmed pole suur üllatus. Kuid tõde on selles mõttes Mobiilimängud, Android See on iOS turul domineeriv, jättes Nintendo ja Sony. Kui Ameerika Ühendriigid on Brasiilia statistiliste prognooside aluseks mobiilituru käitumise osas, on see tulevikus uus asi, kui meie riigi kohta selliseid uudiseid avaldatakse.

On kindel, et viidatud mängud on mõeldud kahele täiesti erinevale seadmele: mobiiltelefonid või tahvelarvutid ning kaasaskantavad videomängud erinevad oma funktsionaalsuse ja paindlikkuse poolest. Mobiiltelefoniga saate mängida kõikjal ja igal ajal, täpselt nagu kaasaskantavate videomängude puhul. Kuid nutitelefon on palju enamat kui minimängukonsool. Temaga tehakse kõike, isegi teraapiat (hea nali). Ja tundub, et on suur erinevus mõista, et kaasaskantavate mängude tulevik ei tundu nii paljulubav …

See on kahtlemata statistika, mis paneb meid mõtlema, milline on turu suundumus lähitulevikus. Saavutatud on see, et Sony Ericssonil on Playstationi sertifikaat, et ta saaks oma mänge nutitelefonides käitada. Ja ka meie mobiilis on võimalik Pro Evolution Soccer 2012 mängida. On inimesi, kes esitavad järgmise küsimuse: kes vajab videomängukonsooli, kui tal on nutitelefon? Teine sellest tulenev küsimus on: kui kaua püsib pihuarvutitööstus nii suure potentsiaali ees, et nutitelefonid peavad mängude osas veel uurima?

Failid, mis võivad teile huvi pakkuda:

Parimad Androidi retro mängud (esimene osa)