Mobiiltelefoni ekraani peegeldamine arvutis ApowerMirroriga (Android ja iOS)
PRIJAVE

Mobiiltelefoni ekraani peegeldamine arvutis ApowerMirroriga (Android ja iOS)

Mobiiliekraani peegeldamine Android-is või iOS-is arvutis on ĂĽha vajalikum funktsioon, eriti kui soovite avada rakendusi, mis töötavad ainult mobiiliversioonil suuremal ekraanil. Ă•nneks pole selle toimingu tegemiseks enam vaja kaablit, ainult ĂĽks rakendus: Apowersoft Mirror. Play poes ja Apple Store'is saadaolevad rakendused võimaldavad kasutajatel mobiilset opsĂĽsteemi arvutiekraanilt juhtida, võimaldades jälgida kasutamist mõlemal ekraanil. See funktsioon on veelgi täielikum kui Google'i populaarne Chromcast – seade, mis on nĂĽĂĽd ĂĽha aegunud. Lõppude lõpuks pole sellel emulaatori funktsiooni, mida Apowersofti rakendus teile ĂĽtleb. SĂĽsteemi kasutamiseks pole vahet, kas teil on Xiaomi või Iphone telefon, sest see rakendus ĂĽhildub mõlema opsĂĽsteemiga. Sama asi kehtib arvutite kohta, kuna operatsioon on sama nii Maci kui ka Windowsi puhul. Kui teate juba video salvestamiseks ja redigeerimiseks Apowersoft Editit, soovite muidugi teada saada ka Apower Mirrori kasutamise kohta, et tagada oma seadme parem kasutamine, mida saab nĂĽĂĽd rohkem ĂĽhendada. Apower Peegel - kuidas kasutada?

Kuidas kasutada Apower Mirror funktsiooni

Apower Mirrori rakenduse abil saavad kasutajad Androidi ja iOS-i erinevaid funktsioone täita ka muudel ekraanidel, nii arvutis kui ka teleris. Allpool on toodud samm-sammuline juhend selle kohta, kuidas mõlemas opsüsteemis peamist tarkvarateenust täita.

Juhtige arvutis Androidi või iPhone'i

Muude ekraanide opsüsteemi juhtnupud on mobiilside- ja iOS-süsteemides Android 5.0 või uuemad versioonid lubatud. Ühenduse loomiseks toimige järgmiselt.

 1. Seadme ĂĽhendamiseks kasutage USB-kaablit;
 2. Avaneb konfiguratsioonileht;
 3. Klõpsake nuppu "Controle from PC";
 4. Valige suvand "Aktiveeri kohe";Juhtige Androidi arvutist
 5. Valmis, ekraan laieneb, nii et kasutaja saab valikuid juhtida nii arvuti kui ka nutitelefoni abil.

Näited, kus see võib olla kasulik:

 • Jagage esitlusi kolleegidega;
 • Rakenduse demonstreerimine suuremal ekraanil;
 • Vaadake filme, videoid ja voogesitust suuremal ekraanil.
 • Mängige arvutimänge, näiteks Clash Royale.

Ekraani peegeldus

Apowermirrori ekraani peegeldamine

Peegeldamise funktsiooni abil kuvatakse kõik nutitelefonis tehtud toimingud rakendusega sünkroonitud ekraanil reaalajas. Kasutaja saab valida, kas juhtida hiire ja klaviatuuri abil mobiilseadmest või arvutist. Iga arvuti jaoks on võimalik ühendada kuni neli erinevat seadet.

Telefoni sätete juhtimiseks arvuti kaudu ühendage rakendus lihtsalt seadmega, mida soovite kasutada. See toimib järgmiselt:

iOS
 1. Ühendage iPhone ja PC samas WiFi-võrgus;
 2. Libistage oma iPhone'is sõrme alt üles ja valige suvand Projeo AirPlay;IPhone'i ekraani peegeldamine
 3. Valige Apowersoft;
 4. Aktiveeri projektsioon;IPhone'i ekraani peegeldamine
 5. Olgu, nüüd kontrollige süsteemi lihtsalt mõlema ekraani kaudu.
Android
 1. Ühendage Android ja PC samasse võrku.
 2. Avage rakendus oma mobiilis ja minge WiFi-ĂĽhendusse;juhtida Androidi arvutiga
 3. Valige suvand Peegel;
 4. Valige seade Apowersoft;
 5. Koputage nĂĽĂĽdsest;
 6. Seal on seade korralikult ĂĽhendatud.
USB kaudu

Neile, kes soovivad süsteemi isegi võrguühenduseta juhtida, saab peegeldamist teha ka USB-kaabli abil. See toimib järgmiselt:

 1. Laadige oma seadmesse alla rakendus Apower Mirror;
 2. Juurdepääs rakendusele oma sisselogimise ja parooliga;
 3. Valige suvand "USB";
 4. Valige "Jah, luba juurdepääs".

Apowermirror USB-ĂĽhendus

Ekraanipilt

Selle tööriista abil saavad kasutajad salvestada kõik mobiiltelefonil tehtud toimingud või teha ekraanipilte – funktsioon, mis töötab isegi salvestamise ajal.

Näited ja kui see võib olla kasulik:

 • Salvestage rakenduse õppevideo; 7
 • Mobiilimängu videomaterjal;
 • Hõlbustage funktsioonide ja rakenduste tutvustamist.

Protseduuri läbiviimiseks toimige järgmiselt.

 1. Mõlema WiFi-ga ühendatud seadme korral klõpsake rakenduses nuppu „Alusta salvestamist“ või vajutage oma arvuti käsku Ctrl + R;
 2. Salvestus lööb samaaegselt rakenduse helisid ja keskkonda, ühendades heliriba;Salvestage ekraan Apowermirroriga
 3. Pärast salvestamise lõpetamist salvestatakse video mobiilseadmesse ja arvutisse.

Androidi seadmetes saab ekraani salvestada ka USB-kaabli abil, kuid kui soovite heli salvestada Androidiga, peate oma telefoni ekraani muutmiseks Awpoer Mirroriks kasutama sellist seadet nagu Chromecast või Google Home.

Ekraanipilt

Apowermirrori ekraanipilt

Ekraanipildi kiireks tegemiseks avage arvutist lihtsalt Ctrl + Q või avage rakenduste ekraan ja klõpsake paremas menüüs asuvat suvandit Fotovalikud. Sellele funktsioonile pääseb juurde ka videosalvestuse ajal.

Saatke sõnumeid klaviatuuri abil ja kuvage arvutis teatisi

Kuidas WhatsAppi peegeldada arvutis

Kui te ei soovi arvutis rakenduse "veebi" versiooni avada, saate oma elu lihtsamaks teha, kasutades Apower Peeglit ekraanide saatmiseks arvutisse ja klaviatuuri abil kirjutamiseks. See funktsioon on kasulik ka neile, kes kasutavad sageli SMS-e.

Rakenduse kaudu ei pea te enam telefoni oma lähedale paigutama, et jälgida rakenduse ja süsteemi teatisi. Selle funktsiooni abil saavad kasutajad valida, kas hoida nutitelefon USB-kaabli kaudu ühendatud või sünkroonida Wi-Fi kaudu, et nad saaksid opsüsteemi arvutist kaugjuhtida. Märguannete lubamiseks valige lihtsalt järgmised valikud:

Apowermirrori teade

Mängu klaviatuur

Neile, kellele meeldib mängida PC-ga emulaatori funktsiooniga Clah Royale'i või PUBG Mobile, minge lihtsalt rakenduses saadaolevale ikoonile "mänguklaviatuur". Pärast seda saab kasutaja arvutist juhtida nii, nagu kasutab ta suurel ekraanil Androidi, ja saab ikkagi konfigureerida klaviatuuri, et määrata iga toimingu jaoks parim võti.

Mängu klaviatuur

ApowerMirroriga pole ĂĽhendatud Android või Iphone – mida teha?

Sel juhul on esimene samm veenduda, et teie telefon ja arvuti on korralikult ühendatud Wi-Fi-võrku. Kui jah, võib rakendus blokeerida mõne muu olukorra. Tehke kõik järgnevad sammud, et see toimiks.

Veenduge, et PC tulemĂĽĂĽr pole rakendust blokeerinud

Selleks toimige samm-sammult:

 • Avage oma arvutis "Juhtpaneel";
 • V jaotises "SĂĽsteemid ja turvalisus";
 • Klõpsake nuppu "Windowsi tulemĂĽĂĽr";
 • Valige Luba rakendusi või funktsioone Windowsi tulemĂĽĂĽri kaudu;
 • Valige vahekaardil Rakendused ja ressursid "Apoweri peegel";
 • Märkige ruudud "Privaatne" ja "Avalik", et veenduda, kas rakendus saab kõiki toiminguid teha;
 • Klõpsake nuppu "Salvesta".
 • Proovige uuesti peegeldada.

Kontrollige viirusetõrjemeetmeid

Teine võimalus on see, et teie arvuti viirusetõrje on rakenduse blokeerinud, arvestades sissetungi võimalust. Sel juhul lihtsalt desaktiveerige ja aktiveerige viirusetõrje ning rakendus naaseb tavapärasesse töösse.

Kas isolatsioon on aktiivne?

IPhone'is võib avaliku Interneti-võrgu kasutamisel Ap Isolation lõpuks aktiveeruda. See võib olla märk teie seadme pordi probleemist ja selleks on vaja tehnikut

Ei suutnud seda lõpetada

Võtke ühendust tehnikuga Apowersofti toega või kontrollige tõrkeotsinguvestlust Apoweri peegli veebisaidil.

Ostke ApowerMirror

Kõik ApowerMirrori funktsioonid ei tööta tasuta versioonis. Vesimärgi kustutamiseks näiteks salvestatud videost peab kasutajatel olema vähemalt üks isiklik konto. Täpsemate funktsioonide, näiteks mängude emulaatori või Windowsi iOS-i peegeldamise jaoks peate allkirjastama kommertskonto, mis on kõige täielikum.

Võrrelge allolevas tabelis ressursse, mis on saadaval igat tüüpi tellimuste jaoks.

Tugevuse peegel

Ostu sooritamiseks kontrollige värskendatud hinda ametlikul veebisaidil ja laadige rakendus allpool asuvas nupus turvaliselt alla.