Gambar nama

Mobiiltelefonide kasv on viimase kĂĽmnendi madalaim

Pärast aastakümneid kestnud pidevat kasvu langes aktiivsete mobiilikaartide (või mobiiljaamade, nagu neid praegu nimetatakse Anacomiks) arv selles kvartalis 0,4%, kasvades 2011. aasta samal perioodil ainult 1,7%, kõige rohkem aastaste kasvumääradega viimase kümnendi madalaim näitaja näitab riikliku sideameti viimaseid andmeid.

2011. aasta viimasel kolmel kuul on Anacom osutanud mobiilsidekontode “kontsentratsioonile”, mis on püsinud teist kvartalit järjest.

Märtsi lõpus oli umbes 16,7 miljonit aktiivset arvet, mis olid seotud järelmaksuga, ettemakstud ja hĂĽbriid- / hĂĽbriidtariifiplaanidega. Anacom märgib, et “see on alles viies kord viimase 10 aasta jooksul, kui selle muutuja kvartaalne langus on toimunud (need 3 episoodi ilmnesid viimase aasta jooksul)”.

Pildi nimi

Ja tegelikud kasutatud näitajad olid kvartali viimasel kuul veelgi madalamad, vaid 13,2 miljonini, mis näitab, et paljud mobiiltelefonid ja andmekaardid ei jätnud sel perioodil sahtlit. Reguleerivate asutuste sõnul ei kasutatud märtsis tegelikult 3,5 miljonit kaarti.

Andmetel on mõju mobiilside levitamise määrale, mis on 157,3 100 elaniku kohta, kuid langeb 124,2-ni, kui arvestada ainult tegeliku kasutusega näitajaid.

Täna avaldatud aruanne näitas ka mobiilside märkimisväärset langust, välja arvatud fikseeritud mobiilikõned, kuigi lühisõnumite (SMS) ja multimeediasõnumite (MMS) kasv jätkus.

Langus ilmneb ka tüüpiliste kolmanda põlvkonna teenuste, näiteks videokõnede, lairiba andmeedastuse ja kärjetelevisiooni kasutamises. 3G-d kasutavate mobiilsideteenuse abonentide arv vähenes eelmise kvartaliga võrreldes 3,6% 4 miljoni kasutajani, mis pole positiivne näitaja ajal, mil operaatorid panustavad juba 4G-le.

Seoses mobiilse lairiba Interneti kasutamisega, kasutades kaarte ja modemeid, viitab Anacom 5,5-protsendilisele langusele, kusjuures 2010. aasta viimase kvartali ja 2012. aasta esimese kvartali vahelisel ajal kaotas selle teenuse abonente 16,7%, mis tähendab, et lepingu lojaalsusperioodi lõpp on seotud -Escolat ei ignoreerita.

Pildi nimi

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees