Mobile World Congressil on sel aastal näha veel Portugali ettevõtteid

DebĂĽtantide ja kordusmängijate vahel on Portugali kohalolek 2017. aasta Mobile World Congressil ilmekam kui eelmisel aastal. 2016. aasta ametlikus nimekirjas oli 10 eksponenti, kelle registreeris Portugalis asuv ettevõte, tänavu oli 15 eksponenti, ehkki kohalike riikide osavõtt on kindlasti parem, mitte ainult seetõttu, et kõik pole Portugali viitega “registreeritud”.

Seal on palju kohalikke ettevõtteid, kes on aastate jooksul üritusele kutsutud ja tagavad seetõttu näitusele ruumi ilma, et neil oleks ise eksponente või isegi neid, kes pole registreeritud portugali keeles, kuna neil on peakontor või seotud kontorid teistes riikides. näidatakse tehnoloogiat, mis on põhimõtteliselt valmistatud Portugalis. Kaks nime, mida ametlikus nimekirjas ei näidata, on näiteks Veniam, kelle tegevjuht João Barros on osa metsalisega paralleelselt kulgeva konverentsi esinejate nimekirjast, või IKI Mobile, kes on paljastanud, et tellisid selle uue operatsioonisüsteemi IKI Mobile esitluse. OS.

Kõige hõlpsamalt avastada Barcelonas on mõned MWC “dinosaurused”, näiteks We Do Technologies, mis on sellel ĂĽritusel olnud juba mitu aastat ja kes on seal tavaliselt ĂĽks enim investeerinud Portugali ettevõtteid, panustades suurte ja positsioonidega hea. Tavaliselt kasutab ta võimalust tutvustada uusi funktsioone oma sissetuleku tagamise tarkvaras, mis on ĂĽks enimkasutatavaid maailmas. Teised kordajad, kelle õppekavas on juba mitu MWC väljaannet, on Aptoide, Wit Software, Celfocus või TIMWe, mis sel aastal naasis Barcelonasse uudiste esitamiseks, tagades koha 2200 oodatava eksponendi seas.

Samas nimekirjas on Deployeth, Eat Tasty, Heptasense, HiJiffy, HypeLabs, Omniflow, Papersoft, IT Int Technology Solutions, Veedeeo ja YouShip. Näitusele eelnenud ettepanekud olid kõige mitmekesisemad, alates uudsetest lahendustest postitellimuste jaoks (YouShip), rakendustest kuni ruumide broneerimiseni või koristusaegade seadistamiseni (HiJiffy), läbi žestituvastusplatvormide (Heptasense) või platvormi nende ühendamiseks, kellele meeldivad ja mitte. meeldib süüa teha, pannes esimesed teosed teiseks.

Organisatsiooni hinnangul on Portugali uuenduse nägemiseks, et Mobile World Congress korraldab sel aastal paraadit, umbes 101 000 külastajat 200 riigist. TeK saadab üritust Barcelonast ja toob teile kõik uudised.