Moche XL Esports kinnitati 2020. aastaks Lissabonis ja Bragas

Moche XL Esportsi kahe päeva jooksul koges umbes 20 tuhat külastajat emotsioone eSpordi võistlusest Altice Arenal, kus CS: GO, FIFA 19 ja Mortal Kombat 11 turniirid esitasid väljakutseid elektroonikaspordi parimatele sportlastele, samal ajal kui vabal alal mängisid ja katsetasid Igas vanuses väikelapsed jäävad juhtnuppude ja ekraanide külge kinni, näidates, et kogu perele on ruumi lõbutsemiseks.

Täna kinnitas Altice Portugal, et nad jätkavad e-spordi investeerimist ja et järgmisel aastal toimub Moche XL Esports kahes asukohas, kahel riigi suurimal areenil: Forum Braga ja Altice Arena, mis rõhutavad 2019. aasta väljaande edukust. Moche, mis on seisukoht Noortesegmendis asuv Altice võtab taas selle rahvusvahelise ĂĽrituse “nimisponsori”, tugevdades tema pĂĽhendumust ja positsiooni elektroonilises spordis.

Lisaks 20 tuhandele külastajale jagas Altice ka sündmuse veebis avaldatud mõju ja ütles, et sündmus avaldas digitaalsete platvormide kaudu mõju umbes 10 miljonile inimesele. Erinevate turniiride veebivaatamised ulatusid üle miljoni, samas kui mängude vaatamiste arv ulatus kokku üle 20 miljoni minuti ja ürituse kahe päeva jooksul loendati üle 5000 tunni videomänge.

Furia, BIG, Offset, Windigo ja GamerLegion võistkonnad osalevad CS: GO ja SAPO TEK ning SAPO Esporte turniiridel, osaledes kõikidel võistlustel. Finaalis alistas Windigo GamerLegioni ja võitis Moche XL Esports.

windigo moche x esports “data-title =” windigo moche x esports – Moche XL Esports kinnitati 2020. aastaks Lissabonis ja Bragas – SAPO Tech ”> windigo moche x esports

Hästi küsitav, FPF Esporti korraldatud FIFA 19 suurfinaalis oli võit naeratus Troppezile, kes võttis enda peale Tuga810. Enne seda oli Fabz Mortal Kombat 11 riiklik meister ja kinnitas Dublinis toimuva maailmakarika jaoks oma passi templi.

Ürituse ajal tegi Altice koostöös Huawei ja RTP-ga esimese reaalse maailma 5G-ga toetatud otseülekande.

SAPO panustab ka e-spordi peale ja sel kuul käivitas SAPO Esporte uue elektroonilistele mängudele ja spordile pühendatud ala, mis on toodetud koostöös SAPO TEK-iga.

Toimetuse märkus: uudiseid on täiendatud lisateabega