contador gratis Skip to content

mõista, mida tehnoloogia teie jaoks tähendab

mõista, mida tehnoloogia teie jaoks tähendab

Saage aru, mida see tähendab, kus ja kuidas seda saavutada ning kas eelise kasutamiseks on vaja suuri investeeringuid

Peate olema kuulnud heli Hi-Fi uue kodukino otsimisel. Aga mida see mõiste tähendab? Lühendi lühend Suur lojaalsus (Portugali keeles „High Fidelity”) tekkis seda tüüpi heli 20. sajandi esimesel poolel. 1930. aastate paiku hakkas viiuldaja uurima kõlarite akustikat ja kuidas see kvaliteeti mõjutas. Idee on luua otseülekandega samaväärne reproduktsioon.

Sellest ajast alates on mitmed tehnoloogiad, sealhulgas FM-raadio, püüdnud originaalidele truud heli tuua. Sel ajal tõusulaine veebipõhine muusika voogesituse platvorm, mis püüab seda ära kasutada Hi-Fi. Lõppude lõpuks makstud paketid on võimalik saada tihendamata heli, mis kasutab FLAC. Lühend on lühendTasuta kadudeta helikoodegid(Rudosel pole helikodekit, tasuta tõlkes).

hi-fiHi-Fi kavatseb taasesitada staadionil salvestatud heli

seda Hi-Fi seda võivad segi ajada muud tüüpi reprodutseerimine, mis võrdsustavad muusika erinevalt, et rohkem kõrvu meeldida. Kuid isegi näiteks bassiga pääsesid nad lõpuks lojaalsuse kontseptsioonist. Lõpuks eesmärk Suur lojaalsus esitada sisu nii vähe muudatusi kui võimalik.

Hi-Fi kõlar

Suure täpsusega heli saamiseks vajate spetsiaalseid kõlareid. Kõneleja Hi-Fi need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja sisestruktuuridest, et vähendada resonantsi, häireid ja mehaanilist heli. Eesmärk on mõjutada algsest stuudiosalvestusest minimaalset salvestust. Selle tulemusel on seda tüüpi karbid vastupidavamad, kuid on sageli kallimad.

kõnelejaHi-Fi kõlarid on heli lojaalsuse esitamiseks väga olulised

Saates hääletage Hi-fi- sellel on otsene mõju ka võimendile. Neil peavad olema komponendid, mis on kavandatud tekitama vähem häireid, näiteks elektrostaatiliselt vastupidav energiamuundur. Lisaks on oluline kasutada kvaliteetseid kaableid, et vältida heli edastamist kõlaritele.

Samad nõuded hoone kvaliteedile kehtivad ka audiotoega kõrvaklappide kohta Hi-Fi. Õnneks võivad hinnad palju muutuda ja kuigi parimate kõrvaklappide hind võib olla kuni 50 000 dollarit, on turul valikuvõimalusi iga eelarve jaoks.