contador gratis Saltar al contenido

Mõiste: kuidas funktsioon Uptime jõudis macOS-i

Mõiste: kuidas funktsioon Uptime jõudis macOS-i

Eelmisel nädalal ilmus arendaja Guilherme Rambo poolt avamata tulevaste Apple’i sĂĽsteemide lõpmatute “eelvaadete” hulgas võimalus, et macOS 10.15 võita esiletõstetud versioon Kulunud aeg teile helistada. Liikvel olevate inimeste jaoks on tööriist, mis debĂĽteerib iOS-is, mõeldud kasutaja suhte parandamiseks oma seadmega, pakkudes võimalusi juhtida kasutamist, ilmastikuhoiatusi ja kuvamustreid.

Seda võimalikku macOS-i saabumist silmas pidades, disainer Jacob Grozian ta kujutab ette, kuidas kasutusaega platvormile rakendatakse – ja tulemused, kui soovite minu arvamust, on väga huvitavad.

Groziani sõnul jõuab tööriist macOS-i eraldi rakendusena, mis põhineb “Martsipaniprojektil” (nagu ka News, Bolsa, Sound Recorder ja Home juba). Avakuval kuvatakse inimese kasutusmustrid, graafik jagatud kategooria ja kellaaja (või nädalapäeva / kuu) kaupa.

Külgribal saavad kasutajad klõpsata igal kategoorial, et näha, milliseid rakendusi selles piirkonnas enim kasutatakse, mis kell see kõige aktiivsem on ja muid asjakohaseid andmeid. Vasakus alanurgas on võimalik oma Maci ja teiste pereliikmete vahel vahetada, nähes üksteise kasutusmustreid.

MacOS-i kasutusaeg sõltub loomulikult samadest juhtnuppudest kui selle iOS-i vaste. Teatud ajavahemikuks on võimalik määrata Maci väljalĂĽlitamise ajad ja konfigureerida rakenduse piirangud, et vältida teatud rakenduste ĂĽlekasutamist – põhimõtteliselt samamoodi, nagu oleme käesolevas artiklis kirjeldanud värvaine värvide kaupa.

Väga lahe, on ka kasutusaja ikoon, mille Grozian näeb Maci menüüribale ette: seal saate kiiret juurdepääsu kõige asjakohasemale rakendusteabele, nagu enamik kasutatavaid rakendusi ja kategooriaid, järelejäänud aeg seadistatud limiidi piires ja koguarv kasutamise päev.

Kontrollima:

Kasutusaja rakenduse kontseptsioon macOS-i jaoks

Mida arvate ideest? Tõsi, Maci kasutamine erineb enamikul juhtudel iPhone’i või iPadi kasutamisest, mis võib muuta MacOS-i kasutusaja juurutamise veidi vähem kasulikuks kui kärjesĂĽsteemis. See saab olema aga huvitav täiendus.

9to5Mac kaudu