IGRE

Mõistke, miks mõned mitteametlikud Instagrami rakendused enam ei tööta

Kas kasutate mitteametlikku klienti Instagram? Kui vastus on jaatav, proovige see avada ja vaadake, kas kõik töötab normaalselt. Rakendusi on palju lõpeta töötamine Eelmisel kolmapäeval (1/6) eelmise aasta lõpus väljakuulutatud reeglite mittejärgimise eest.

Need reeglid määratleb Instagram, need piiravad juurdepääsu oma API-le ja määravad mõned haarangud kolmandate osapoolte rakendustele. Kõik arendajad, kes soovivad API-d kasutada, peavad nüüd läbima range ülevaatamisprotsessi.

Instagram

Heakskiitmiseks peab taotlus järgima neid kavatsusi:

  • Rakendused, mis aitavad inimestel oma sisu kolmandate osapoolte rakendustega jagada.
  • Rakendused, mis aitavad brändidel ja reklaamijatel oma vaatajaskonda ja meediat mõista ning hallata.
  • Rakendused, mis aitavad sisutootjaid (diktor ja kirjastajad) sisu avastamiseks, digitaalse meediaõiguste omandamiseks ja meedia jagamiseks nõuetekohase tunnustusega.

2015. aasta novembris avaldatud märkmetega rakendatakse uute rakenduste reegleid ja enne kuupäeva käivitatud rakenduste jaoks lubatakse kuus kuud teha vajalikud muudatused ja jääda aktiivseks. Paljusid neist näidatakse siiski täpselt kavandatud päeval (1/6). Need reeglid laienevad ka veebisaitidele, mis kasutavad API-d ja on juba võrguühenduseta, koos Gramfeedi ja Mixagrammiga.

Kuigi see võib tunduda väga drastilise meetmena, ei ole see rakenduste ja veebisaitide lõpp – need läbivad lihtsalt tihedama filtreerimise. Instagrami sõnul takistab see toiming pahatahtlikel rakendustel juurdepääsu kasutajaandmetele ja nende ebaseaduslikku kasutamist. IgaĂĽks saab endiselt oma avalduse ĂĽlevaatamiseks esitada ja arvab, et on hea meel, et teda hinnatakse.


Instagrami rakenduse ikoon


Instagrami rakenduse ikooni paigutus


Boomerang Instagrami rakenduse ikoonilt


Hyperlapse Instagrami rakenduse ikoon

[via MacRumors]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH