contador gratis Saltar al contenido

Mõistmine, kõik-ühes märkmed ja andmeside rakendus, pakub nüüd kõigile kasutajatele piiramatuid plokke

Mõistmine, kõik-ühes märkmed ja andmeside rakendus, pakub nüüd kõigile kasutajatele piiramatuid plokke

Igaüks, kes on kirg tootlikkuse ja organiseerituse ees, raputab iga kord üles uue rakenduse, mis väidab elu lihtsustavat. Just selle eeldusega Idee ilmus mõni aasta tagasi, esitledes end kui “kõik-ühes”, mis ühendab peamiste märkmete rakenduse omadused koos kohaga, kus kõikvõimalikke faile organiseeritud viisil hoida.

See tööriist on tasuta ja samal ajal on väga võimas liides vallutanud paljud tootlikkuse ja tehnoloogia harrastajad. See rakendus võimaldab teil luua lehti, andmebaase, videoid või manustatud faile (manuseid või veebilehti) ja mitmesuguseid tekstivorminguid erineva pealkirjade, järjehoidjate ja nummerdamise, koodiploki, märkeruut (ülesannete jaoks), paljude teiste seas – neid kõiki saab ümber korraldada, lihtsalt lohistades nn infoblokke.

Lisaks edestab Notion paljusid märkmerakendusi (näiteks Evernote, näiteks suur konkurent), pakkudes võimalust vaadata ühte andmebaasi mitmel viisil, nagu loendid, tabelid, kalendrid, galeriid ja isegi Kanbani vormingus (nagu kuulsas Trello rakenduses) .

Iga panga omadusi saab kohandada (siltidega, märkeruut, algus- / lõppkuupäevad ja palju muud) ning filtreid saab rakendada igale vaatele. Kõigi nende võimaluste korral jagavad Notioni meeskond ja selle entusiastlikud kasutajad alati mall (mida saab hõlpsasti oma töölaua jaoks dubleerida) Platvormide suurepärane kasutamine, alates retseptide galeriidest kuni õppekava lehtede või isegi nädalaplaanideni, kohandatud märkmete ja paljude teemadeni. Vaata siit ametlikku lehte mall.

Tänu kaugtöö hiljutisele suurenemisele on Notionil suur kasv, kuna lehtedel on võimalik töötada koostöös. Ehkki see peab rakendust mingil viisil täiustama, on meeskond alati olnud kogukonnaga väga seotud ning avaldanud uusi funktsioone ja jõudlusvärskendusi väga sageli. Viimane värskendus juhib aga tähelepanu tasuta paketi kasutajatele.

Varem piirdusid need plaanid kuni 1000 teabeploki kasutamisega – lisakasutuseks tuli maksta paki eest Isiklik. Alates viimasest värskendusest pole seda piirangut enam olemas, kõik tasuta paketi kasutajad viiakse üle Isiklik, see on võimalik kasutage igavesti piiramatuid teabeplokke.

Muidugi on tasuta plaanil endiselt piiranguid, näiteks võimalus saata faile kuni 5 MB või teha koostööd paljude inimestega, kuid see on kindlasti uudsus neile, kes otsivad oma isiklike projektide jaoks võimsat, paindlikku ja tasuta rakendust. või professionaalne.

Kui soovite selle rakendusega veidi rohkem teha, saate paketi valida Isiklik Pro (5 USA dollarit kuus) Meeskond (10 dollarit kuus) või Firma (raviks); pääsete siia kolme paketi võrdluslehele.

Minus elav fanaatik näitab rakendust (millel on ka tume režiim – Oh, jah!) isegi tasuta versioonis. Olen seda kasutanud põhimõtteliselt kogu oma organisatsioonisüsteemi jaoks ja mul on hea meel Evernote’i kraavi viia – tegelikult pakub see suurepärast migratsioonivahendit! Sisse mall Näete natuke, milleks ta võimeline on.

Mõistele pääseb juurde igas brauseris või MacOS-i ja iOS / iPadOS-i rakenduste kaudu.


Jookide rakenduse ikoonid - märkmed, projektid, dokumendid

näpunäide Fabricio Coriolano