contadores estadisticas Saltar al contenido

Mõjutaja postitas Instagrami intiimparkimise ja arstid kritiseerisid | Sotsiaalmeedia

Koolitusnäitus algas avaldajaga @metaphysicalmeagan, kes oli juba ületanud kolm tuhat meeldimist. Ta postitas foto 25 900 jälgijale, kus ta poseeris päikese käes täiesti alasti, seljaga põrandal, tõstis jalgu ja hoidis jalgu. Meagan selgitas oma avalduses, et ta võrdles oma jalgu, muistse taosta tavaga "annab rohkem energiat kui kohvi joomine".

Instagrammer tunnistas, et "püüdis väikest päikest" piirkonda igal hommikul viis minutit. Hea, et ta on mitu kuud harjutanud, loetles ta jalgade päevituse eeliseid: elundite tugevdamine, tervisliku libiido ja tasakaalustatud seksuaalenergia abistamine, parem öine uni, loovuse suurendamine, keha tugevuse ja pikaealisuse säilitamine jne.

Meagan pole ainus tehnikahuviline. "Vaid 30 sekundi jooksul pärast palja päikesevalgust saate elektrisõlmest rohkem energiat kui kogu päeva oma riietel päevitades," ütles influencer @ra_of_earth. Videol, mis ületab 53 tuhat vaatamist, osutab ta päikesele, samal ajal kui kolm alasti meest pikali heidavad, suunavad jalad taeva poole ja kiirgavad rõõmsaid hääli.

Jalade päevitumine võib põhjustada põletusi

Vaatamata praktika ilmumisele sotsiaalsetes võrgustikes puuduvad teaduslikud uuringud, mis tõestaksid selle tõhusust või isegi soovitaksid jalgade päevitust. Muuseas, The New York Timesile naiste tervist kirjutava sünnitusarsti ja günekoloogi Jennifer Gunteri sõnul võib selles piirkonnas päevitamine olla halb mõte.

"Ma räägin enesekindlalt, kui ütlen, et alasti ja jalgadel pole erilist võimet päikesevalgust fokusseerida. Võite saada melanoomi vulva ja põlevale nahale, mis on väga valus," selgitas ta Twitteris.