contador gratis Saltar al contenido

Mõjutajad postitasid Instagrami intiimse päevitamise ja arstid kritiseerisid seda

Mõjutajad postitasid Instagrami intiimse päevitamise ja arstid kritiseerisid seda

Harjutusmess algas influenceri @metaphysicalmeagan väljaandega, mis on juba ületanud kolme tuhande meeldimise. Ta postitas 25 900 jälgijale fotod, millel ta poseeris täiesti alasti päikese käes, seljaga põrandal, tõstes jalgu ja hoides neid. Hilisemates kirjutistes selgitab Meagan, et ta võrdleb perineumit, taoistide esivanemate tava “rohkem energiat andmisega kui kohvi joomine”.

Instagrammer tunnistab, et see “püüab piirkonnas väikest päikest” viieks minutiks, igal hommikul. Mitu kuud harjutades oskab ta loetleda perineumis päevitamise eeliseid: elundite tugevdamine, tervisliku libiido ja tasakaalustatud seksuaalenergia abistamine, parem uni, loovuse suurendamine, keha tugevuse ja pikaealisuse säilitamine jne.

Meagan polnud selle tehnika ainus entusiast. “Ainult 30 sekundi jooksul päraku päikesevalguse käes saate nendest elektrisõlmedest rohkem energiat kui kogu päeva vältel oma riietes päevitades,” ütles influencer @ra_of_earth. 53 000 vaatamist ületavas videos osutab ta päikese poole, samal ajal kui kolm alasti meest pikali heidavad, suunates jalad taeva poole ja kiirates meeldivaid helisid.

Perineumi parkimine võib põhjustada põletusi

Vaatamata sotsiaalvõrgustikes kuvatavatele tavadele ei ole teaduslikke uuringuid, mis tõestaksid tõhusust või isegi soovitaksid parkida perineumis. Naiste tervisele ajalehele The New York Times kirjutava sünnitusarsti ja günekoloogi Jennifer Gunteri sõnul võib selles piirkonnas päevitamine olla halb mõte.

“Ma räägin enesekindlalt, kui ütlen, et pärakul ja perineumil pole erilist võimet päikesevalgust kontsentreerida. Võite saada melanoomi häbemele ja põletavale nahale, mis on väga valus, ”selgitas ta Twitteris.