Moment toob turule iPhone 11 ja 11 Pro jaoks mõeldud 14 mm kalasilmobjektiivi

Üks lahedamaid uudiseid iPhone 11 ja 11 Pro [Max] ja ülinurkkaamera, mis võimaldab stseenis rohkem ruumi ja annab fotograafile laiemad võimalused. Kuid tuleb arvestada üksikasjadega: „spetsiaalsetel” objektiividel on lainurk- ja teleobjektiivide osas mõned puudused (see on olemas ainult Pro mudelis), näiteks autofookuse, optilise stabiliseerimise ja öörežiimi puudumine.

Neile, kes vajavad lainurkvõtet, kasutades iPhone’is parimat kaamerat, see tähendab Hetk on lahendus: uus 14mm kalasilma objektiiv, mis ĂĽhendub uue iPhone’i lainurkkaameraga (st parim ja võimsaim) ja võimaldab teil pildistada oma vaateväljaga 170, 30% laiem kui seadme kĂĽlge kinnitatud ĂĽlinurkobjektiiv.

Uus objektiiv Moment on kallutatud nelja elemendiga ja toodab väga laia vaatenurgaga pilte, ilma tumedate nurkade ja visandita. Lisatarvikutega pildistatud fotod pakuvad erinevat moonutustaset, kuid rakendust Moment – Pro Camera on uuendatud funktsioonidega, mis soovi korral suudavad neid visuaalseid deformatsioone kompenseerida ja pilti “sirgemaks” muuta.

See objektiiv ühildub tegelikult kõigi nutitelefonidega, millel on üks Moment M seeria ümbristest, ja mitte ainult uus iPhone. See on saadaval tootja veebisaidil aadressil 120 dollarit (või 90 dollarit, kampaaniahinnaga homseni) ja kaasas kaan + objektiivi kork.

MacRumorsi kaudu