contador gratis Saltar al contenido

Mõne iPhone Xi vead takistavad kasutajatel kõnedele vastamast; Apple on juba uurinud

iOS 11.1.2 vabastatakse ja see lahendab iPhone X funktsionaalsusega seotud probleemid külmades kohtades [atualizado: links]

Veel üks päev, teine ​​viga. Nagu Finantsaeg, üha rohkem kasutajaid iPhone X see teatab kõne vastuvõtmisega seotud seadme riketest, mis äärmisel juhul takistavad tal kõnele tervikuna vastamast.

Aruannete kohaselt hakkab iPhone helistama / vibreerima tavapäraselt koos kõne vastuvõtmisega, kuid seadme ekraan ei lülitu kohe sisse, kõne vastuvõtmiseks või tagasilükkamiseks on võimatu nupule juurde pääseda. Mõjutatud kasutajad väidavad, et ekraani sisselülitamiseks võib kuluda 10 sekundit või isegi kauem, mistõttu mõned kõned kaovad isegi.

Sajad kasutajad on Apple'i ametlikul tugifoorumil teatanud probleemidest ja mõned (mitte kõik) meeskonna liikmed MacMagazine samuti väitsid nad, et kannatavad sama vea all.

Üks Maini foorumis käinud iPhone Xi omanik ütles, et seadme taastamine lahendas probleemi vaid mõne päevaga, seejärel naasis; teine ​​toob oma nutitelefoni Apple'i poodi ja garantii korras muudab seade probleemi, et ka uus seade käitub samamoodi.

Ikka ei ole võimalik öelda, kas probleem on tarkvaras esinev tõrge või seotud riistvara endaga; See on märk sellest, et meil võib olla tegemist teise võimalusega, et lisaks sellele probleemile pöörab kasutaja tähelepanu ka seadme lähedusanduri rikkele, kui iPhone X kõrva alt kõne ajal või pärast seda teisaldab, ekraan võtab palju aega või isegi ei lülitu sisse. , nii nagu see peaks olema.

Ütles Apple Finantsaeg kes uurivad seda probleemi, kuid pole selle teema kohta lisateavet pakkunud, nii et peame veel pisut ootama, et kogu probleemist teada saada.

Nüüd teiega: kas keegi mõjutab sellist käitumist? Jagage oma kogemusi allpool.

läbi 9to5Mac