contador gratis Saltar al contenido

Mõned kasutajad saavad Instagrami vaadata otse veebiversioonis

Mõned kasutajad saavad Instagrami vaadata otse veebiversioonis

COVID-19 pandeemiaga panustab Instagrami kogukond järjest rohkem platvormil otseülekandeid, et elada sotsiaalse isolatsiooni päevadel. Varem mobiilirakenduse funktsiooni saab otseülekannet nüüd veebis vaadata, nagu on tuvastanud mõned suhtlusvõrgustiku kasutajad ja Android Police.

2016. aastal käivitatud Instagrami õigusi on uuendatud, võimaldades näiteks reaalajas Q&A seansse alates 2018. aastast. Lisaks on ülekannete ajal võimalik jagada fotosid ja videoid. Otseülekande funktsioon on siiski saadaval ainult mobiilirakenduses.

Sel pühapäeval on Android Politsei kaudu võimalik kontrollida, kas see reaalsus on muutunud, kusjuures kasutajad saavad vaadata otse veebis. Suhtlusvõrgustike kogukond saab nüüd jälgida reaalajas voogu suuremal ekraanil.

Otseülekanne Instagramis veebiversiooni kaudu

Allikas: Androidi politsei

“Data-title =” Otseülekanne Instagramis veebiversiooni kaudu – mõned kasutajad saavad Instagrami õigusi vaadata veebiversioonis – SAPO Tek “> Otseülekanne Instagramis veebiversiooni kaudu Allikas: Androidi politsei

Ehkki mobiilirakenduse kommentaarid ilmuvad otseülekande pildil, ilmub selles uues versioonis video kõrval kõik, mida vaatajad kirjutavad. Siiski tuleb märkida, et kasutajad ei saa ikkagi otseülekannet arvuti abil käivitada.

Vahepeal saatis The Engadget sotsiaalvõrgustikule selle väljaande kohta mitu küsimust, kuid pole siiani vastuseid saanud.

COVID-19 pandeemia keskel on Instagram sotsiaalvõrgustike kasutajate teavitamiseks ja julgustamiseks välja andnud mitu uudist. Üks neist on uue sotsiaalvõrgustiku “kuidas surfata” käivitamine videokõne kaudu, Co-Watching, mis võimaldab kasutajatel videokõnede kaudu vaadata jälgijatega jagatud Instagrami postitusi.