Mõnel inimesel on iOS 12.1.2-ga ühenduvusprobleeme

Eelmisel nädalal andis Apple välja iOS 12.1.2, et lahendada iPhone XS, XS Max ja XR eSIM-i konfiguratsioonidega seotud probleemid ning proovida muuta Qualcommi patendirikkumist Hiinas puudutavaid kohtuotsuseid.

IOS-i uus versioon lahendab ka TĂĽrgi uute iPhone’i mobiilsideĂĽhenduse probleemid. Huvitav on see, et nĂĽĂĽd kurdavad mõned kasutajad, et pärast värskendamist pole enam võimalik mobiilse andmesidevõrgu kaudu Internetti pääseda ja / või helistada, nagu teatas Forbes.

Täname teid @Apple @AppleSupport jõulukingituse eest … oma iPhone’i värskendamise eest iOS 12.1.2-le. Ma ei pääse rakuandmetele juurde. Lähtestasin oma seadme ja nĂĽĂĽd ei saa seda enam aktiveerida. Teenust pole. Parem parandage see varsti värskenduses! ?

@AppleSupport millal saabub järgmine iOS-i värskendus? Minu poja ja naise mobiiltelefon ei saa pärast allalaadimist telefonikõnesid teha ega vastu võtta [iOS] 12.1.2.

Ilmselt ei piirdu probleem konkreetse riigi või piirkonna või iPhone’i mudeliga. Ăśhel juhul teatas kasutaja, et pääseb Facebooki rakendusele juurde ainult mobiilse andmesidevõrguga – Safari ja muud rakendused ei suutnud sisu laadida.

Praegu ei öelnud Apple, kas tegemist on tarkvaraprobleemiga, ega öelnud, kuidas olukorda ĂĽle vaadata. Miamis asuv Apple’i klient ĂĽtles, et Apple Store’i töötajad ei olnud olukorrast teadlikud ja soovitas tal seade uue iPhone’ina uuesti määratleda.

Olen Miamis ja Apple Store’i andmetel on lahendus telefoni uueks iPhone’iks määratlemine. Ma ei taha kõiki oma rakendusi kaotada ja uuesti installida. ma ootan [iOS] 12.1.3, et näha, kas probleem on lahendatud. Põhimõtteliselt ei olnud mul seni 80% ajast mobiiltelefoni.

Kui teil tekib see või mõni muu iPhone’i ĂĽhendusega seotud probleem, võite proovida seda lahendada, keelates valiku „WiFi-ĂĽhendus” (Seaded »Mobiil» WiFi-ĂĽhendus). Muud sammud hõlmavad rakendamist alandada iOS 12.1.1 jaoks (endiselt Apple’i allkirjastatud) või registreerudes Apple Beta tarkvaraprogrammis, et installida iOS 12.1.3 beetaversioon.

Ehkki ta ei kommenteerinud seda teemat, on tõenäoliselt Apple juba juhtumist kuulnud ja on probleemi lahenduse juba iOS-i järgmisse värskendusse lisanud.

Ja teie, kas teil on probleeme oma iPhone’i ĂĽhenduvusega? Räägi meile allpool!

digitaalsete trendide kaudu