Mõnes MacBooks Pro mudelis on ekraanil horisontaaljooned

Ja siin otsime veel ĂĽhte probleemi, mis kahjuks on mõjutanud paljusid Apple’i kasutajaid. Omanik MacBooks Pro on peaaegu kaks (!) aastat teatanud horisontaalsete joonte ilmnemisest ja muudest sellega seotud probleemidest ekraan nende arvuti; Siiani pole Apple seda teemat kommenteerinud.

Probleemi esimesed uudised ilmusid 2018. aasta augustis iFixiti foorumil, millest teatasid 13-tollise MacBook Pro (2016, Retina mudel) omanikud. Mitmed teised kasutajad ĂĽtlesid, et kannavad sama probleemi.

Seejärel korratakse seda kĂĽsimust edasi MM foorum esimest korda 2019. aasta aprillis – ja sellele vastasid taas mitmed teised probleemidega kasutajad. Mõjutatud mudel on alati MacBook Pro, kuid suurused ja mudelid on erinevad: on olemas ka 2015. aasta masinaĂĽmbris ja uus 16-tolline MacBook Pro aruanne, mis viitab sellele, et defektide ulatus võib olla suhteliselt lai.

Hädas olevate kasutajate “laine” kerkis hiljuti taas esile, kui meie lugupeetud peatoimetaja Rafael Fischmann, postitas oma konto Twitterisse – ja sai kĂĽmneid vastuseid inimestelt, kellel oli sama mõju.

Siiani pole keegi kindel, mis põhjustab horisontaaljooni ja „imelikku efekti“ ekraanil, kuid kõige enam mõjutatud kasutajad saavad seda kõike leevendada, asetades MacBook Pro kliimaseadme ette – viidates probleemidele mis tahes paneelide või komponentide ĂĽlekuumenemisel. sellega ĂĽhendatud.

Mõned kasutajad, kellel on garantii kaotanud masinad, ĂĽritavad viia oma MacBooki Apple’i ja saada parandusi mõjutatud masina parandusprogrammis. “Flexgate”; Ettevõte keeldub aga tasuta teenusest, öeldes, et probleem on teistsugune ja remondi eest võetakse tavapäraselt tasu – väärtus jääb vahemikku 2 tuhat R $ ja 4 tuhat R $sõltuvalt mudelist ekraani täielikuks asendamiseks.

Nagu eespool öeldud, pole Apple seda võimalikku puudust veel kommenteerinud, nii et põhimõtteliselt pole probleemi lahendada ilma varandust kulutamata. Hea tegevusliin on praegu sellele lehele juurdepääsemiseks tagasiside da Maçã ja teatage oma probleemist – soovitavalt inglise keeles, sest leht pärineb Ameerika ettevõtte veebisaidilt (vajadusel kasutage Google Translate’i).

Kui ettevõte saab piisavalt aruandeid, alustatakse loodetavasti asja uurimist. Loodame.