Mõni kuu pärast Androidi tulekut käivitati iOS-is Waze'i ja Spotify vaheline integratsioon

Mõni kuu pärast Androidi tulekut käivitati iOS-is Waze'i ja Spotify vaheline integratsioon

Ma ei tea, kuidas teie jaoks on, aga ma arvan, et reisimine ja muusika on väga põnevad asjad! Ja tundub, et nad vastutavad Waze ja kell Spotify on navigeerimisrakendusse integreerimise käivitamisel samal mõtteviisil.

Rakendus Voogesitus muusika on integreeritud Waze'iga Androidi seadmetes selle aasta märtsis ja täna (9/18) on see funktsioon olemas ka iOS-i jaoks.

See integratsioon võimaldab teil Waze'iga sirvida, vastu võtta tagasiside rakenduse häälefunktsiooni ja kontrollige sealt otse ka Spotify heliriba. See tähendab, et selle rakendusega saate laulud vahele jätta, anda mänginud, pausid ja palju muud.

Kinnitades, et "ohutus on Waze'is esmatähtis", mainis ettevõte, et see funktsioon aitab vähendada rataste häireid ja hoiab ära mobiiltelefoni sagedase istme eemaldamise.

Takistades autojuhte segama oma seadmeid, et liikuda rakenduste vahel liikvel olles, usume, et see partnerlus on autojuhtidele () väärtuslik viis kasutada oma lemmiktehnoloogiat, keskendudes täielikult eesseisvale teele.

Rakenduse abilehel olevate juhiste kohaselt avage muusikarakenduse installimisel lihtsalt Waze ja koputage nuppu a, kui a ilmuma taotlege ĂĽhendust Spotifyga.

Lisaks saate selle funktsiooni aktiveerida ka aadressil Spotify seaded, märkige siin vähemalt suvand "Ühenda Spotify", funktsioon pole veel ilmunud, kuid see on ainult aja küsimus.

Mõlemad rakendused on tasuta saadaval App Store'is ja Google Plays.


Waze'i rakenduse ikoon - GPS ja otsene liiklus


Spotify rakenduse ikoonid - muusika ja netisaated

läbi TechCrunchi