Mônica ja Guarda dos Coelhos tähistasid rühma naasmist mängima

Kui teil jäi mängimata Turma da Mônica tegelasega, siis mäng Monica ja Jänesevaht tuli nostalgiat segama põnevusega proovida uusi mänge.

Sotsiaalmeedia kasutamine – MĂ´nica postitused twitteris on tegelikult riigi parimad asjad, peaaegu sama palju kui Neymari vanad säutsud – kuulutab grupp välja uue mängu.

Eksklusiivne teaser Monica ja Jänesevaht näidatud teises väljaandes XP mängud, mis toimus ajavahemikus 6. – 9. september Rio de Janeiros.

Mônica ja Guarda dos Coelhos tähistasid rühma naasmist mängima

SEE Mauricio de Sousa Produções on pühendunud konsoolide mängitavate mängude tegemisele Playstation 4, Nintendo Switchi ja PC jaoks.

Monica ja Jänesevaht See toimub väga kauges, väljakutseid ja üllatusi täis kuningriigis, kus jõugud peavad ühendama jõud maa elanike rahu ohustava kurja võitmiseks.

Lossi kaitsmiseks ja kannatavate päästmiseks Monica jõuk Peate kasutama kahurit, mis laseb kolme liiki võlukunne küülikuid: Simson, Dalila ja Herakles. Ma arvan, et siin märkasime nimedes teatud mustrit, eks?

Mônica ja Guarda dos Coelhos tähistasid rühma naasmist mängima

Igal küülikul on vaenlase võitmiseks oma mõju. Kuid mängus ei ela ainult küüliku kahur, vaid ka reliikviad ja ülemused, keda on väga raske võita, tuleb päästa.

Kui mängu eesmärk on meelitada nostalgia, mis särab tuhandete koos kasvanud inimeste südames Monica jõuk, tagastab mäng retro, korraliku kujundusega hitid Võõras objekt.

Mängude arendajad on Hullumeelne matkija, 2018. aasta parima Brasiilia mängu auhinna võitja.

Mônica ja Guarda dos Coelhos tähistasid rühma naasmist mängima

Praegu on see hinnang Monica ja Jänesevaht ilmub Playstation 4, Nintendo Switchi ja PC jaoks, kuid peaks jõudma teistele platvormidele hiljem.

Mänguvõimalused on individuaalsed või mitmikmängud, kus osaleb kuni neli osalejat, sealhulgas Monica, Cascão, Cebolinha või Magali.

Mônica ja Guarda dos Coelhos tähistasid rühma naasmist mängimaMonica ja Guard of Rabbits saavad mitme mängijaga võimaluse

Game XP tiisri käivitamise ajal kommenteeris Mauricio de Sousa Produçõesi tegevdirektor Mônica Sousa (A Mônica) mängu kohta veidi:

„Neile, kellele meeldib vaikne päev Bairro do Limoeiros või mõni vahva seiklus, nagu Cebolinha täiuslik plaan, lubab see mäng kõigile meele järele olla. Ootame järjekordset väljaannet ja Game XP publiku julgustamine on meid veelgi põnevamaks teinud. “

Millal on MĂ´nica ja Guarda dos Coelhos saadaval?

Mäng on kavas sel aastal, kuid ametlikku kuupäeva pole veel välja kuulutatud.

Kuigi seda veel pole, saate vaadata allpool toodud mängu maitsega teasereid.