Monica kiosk toob koomiksid rahvahulgast 1950. aastast tänapäevani

Kui teil, nagu minulgi, on harjumus lugeda, mille algatasid või katalĂĽsaatorid olid Monica jõuk, jõuavad need uudised kindlasti oma nostalgilise vaimu keskmesse: MaurĂ­cio de Sousa Produções käivitas hiljuti koostöös Paniniga rakenduse Stan Monica – Põhimõtteliselt Netflix kogu stuudiosisuga alates selle loomisest, 1950. aastast.


Banca da MĂ´nica rakenduse ikoon

Kirjastajad esitasid mõned aastad tagasi sarnase lahenduse nimega Comic Book Box, kuid Banca da MĂ´nica on palju kaasaegsem ja terviklikum platvorm, millel on terve MSP juhtkirjade kogu – sealhulgas traditsiooniline sari Turma da Monica Young ja Graafiline romaan eripakkumised (mĂĽĂĽakse eraldi) ja igakuised värskendused koos uute väljaannetega.

Tellimusmudeleid on neli:

  • Monica jõuk (R $ 25 / kuus): toob ajakirjade MĂ´nica, Cebolinha, Magali, CascĂŁo ja Chico Bento uusimad väljaanded;
  • Turma da MĂ´nica Jovem (17 R $ kuus): toob kõik Turma da MĂ´nica Jovemi ja Chico Bento Moço väljaanded;
  • Turma da MĂ´nica kollektsioon (R $ 3,50 / kuus): toob kogu ajakirja 1950–2016 ilmunud ajakirjade MĂ´nica, Cebolinha, Magali, CascĂŁo ja Chico Bento kogu;
  • Monica Gang International (R $ 17 / kuus): toob uusima väljaande inglise keeles (Monica ja sõbrad) ja hispaania (MĂłnica y Sus Amigos) ajakiri.

Tellimused tehakse rakenduse enda kaudu, iTunes’i või Google Play kaudu ning Banca da MĂ´nica pakub teie valitud plaanidele ka tasuta 30-päevast prooviversiooni.

Nagu ma ĂĽtlesin, on ikkagi võimalik eraldi kaane hinnaga osta alates Graafiline romaan MSP-lt – näiteks auhinnatud “Laços”, mis pälvis filmi muganduse.

Banca da MĂ´nica saab tasuta alla laadida App Store’ist või Google Playst.

Peab kontrollima!

läbi B9