Moto G7 Plus kaamera peaks saama sama “öise nägemise” reĹľiimi nagu Google Pixel

Motorola teeb kõik endast oleneva, et muuta Moto G7 seeria kasutajate jaoks atraktiivsemaks. Pärast funktsiooni Digital Wellness väljaandmist ja muid kaameratarkvara täiustusi on siin mõned lekked, mis näitavad, et bränd töötab välja kahe seadme jaoks spetsiaalse öise režiimi.

XDA foorumi andmetel kavatseb Motorola panna Moto G7 Plus kaamerarakendusse reĹľiimi Night Vision, mis on parim mudel, mida bränd praegu oma portfellis on, samuti Motorola One Visionis. Neile, kes veel viimaseid kuulujutte ei tea, peaks tootja turule tooma Motorola One Visioni, Motorola One Poweri, One Actioni ja One’i, mis on kõik praeguse Motorola One seeria (Hiinas tuntud kui P30) areng.

Motorola One Vision kannab seda nomenklatuuri, kuna sellel variandil peab olema kaks tagumist kaamerat, olles 48 MP sensor. Sekundaarne andur peab olema 5 MP ja ava f / 1,5. XDA inimesed on leidnud ettevõtte tavapärasest rakenduskoodist tõendeid öise kaamerareĹľiimi kohta ja viitavad ainult kahele mudelile – One Vision ja G7 Plus.

Samsung töötab välja ka sarnase viisi Galaxy S10 kandmiseks, nimega Bright Night, mis konkureerib Huawei P30 Pro öise reĹľiimiga. Motorola idee on sama ja kõik need kaubamärgid otsivad alternatiive, et pakkuda lõpuks öist reĹľiimi ja Google Pixeli Google Camera’i reĹľiimi. . Google Mode on teadaolevalt parim kõigi turul saadaolevate seas.

Teine funktsioon, millega Motorola töötab, on portreerežiimi valgusefektid, näiteks erinevat tüüpi hägusus tausta jaoks ja erinevad valgustuse variatsioonid. Pidage meeles, et ettevõte käivitas mitu tööriista, mis redigeerivad esimest ja teist portreefotot, näiteks mustvalge tausta jätmine või selle asendamine teise pildiga, kuid need funktsioonid ei lahkunud kunagi beetaversioonist ega andnud häid tulemusi.

Lihtsalt näide Google’i kaamera ööreĹľiimi võimalustest:

Öörežiimi AndroidPIT showdown 03

© NextPit

Mis puudutab turule toomist, siis Motorola peaks järgmise kuu jooksul teatama uutest mudelitest, sealhulgas Brasiilias, ja kogu üksikasjaliku teabe Motorola One Visioni kohta leiate sellest artiklist:

Kui nüüd on Motorola öine režiim sama hea kui Google või Huawei, on see teine ​​lugu.