Motorola Edge +: võimalikust uuest mudelist on mitteametlikke pilte

Pärast enda uue leiutamist uue, seekord kokkupandava RAZR-iga, peaks Motorola juba varsti esitlema uue Edge + mudeli. Pärast mitme kuulujutu ilmumist jagas tuntud nutitelefonide ekspert Evan Blass mõnda pilti, mis kinnitasid mõnda kuulujuttu, sealhulgas 108 MP kaamera ja kõver ekraan. Siiski on uudiseid ka nende mudelite värvide kohta, mis arvatakse olevat ulatuslikud.

Evan Blassi säutsu järgi peaks uus Edge + olema saadaval sinise ja burgundina, 3,5 mm kõrvaklappide pesaga. Siiani ei ole ettevõte selle mudeli kohta mingit teavet avaldanud, spekulatsioonid osutasid veebruari Mobile World Congressil peetud ettekandele, mis lõpuks Covid-19 tõttu ära jäeti.

Vaadake Evan Blassi jagatud pilti.

Märtsi alguses avaldasid portaalid OnLeaks ja Pricebaba Edge + mudeli pildid, millel on veidi erinev kujundus kui praegu avaldati. Siiski on mõned andmed, mis on identsed, nimelt kumerate ja ääristeta ekraanide osas.

Sel esmaspäeval jagas Evan Blass lekke Huawei uue mudeli kohta. Kummaline pilt ansamblilt näitab, et 26. märtsil veebiüritusel esitletaval P40-l võib pildi õigsuse kinnitamisel olla kokku kuus erinevat värvi: hele ja tumehall, must, tumesinine, pärl ja valge.

tek huawei p40 “data-title =” tek huawei p40 – Motorola Edge +: võimalikest uutest mudelitest on mitteametlikke pilte – SAPO Tech “> tek huawei p40