Motorola Edge'il on uus pilt ja lekitatud spetsifikatsioonid

Motorola Edge'il on uus pilt ja lekitatud spetsifikatsioonid

Profiil @OnLeaks Twitteris, mida jagatakse saidiga XDA arendaja see näib olevat Motorola Edge'i esimene lekitatud pilt. Lisaks on teavitatud ka mõningatest seadme spetsifikatsioonidest. Fotode osas selgitab veebisait, et allika kaitsmiseks lekete eest eemaldatakse nende iga põhi.

Uute avaldatud piltide abil on võimalik näha jugaekraani, mis on üks seadme disaini tipphetki. Motorola Edge ei jäta ka 3,5 mm pistikut ja selle allika sõnul on tal mälu laiendamiseks microSD-kaartide tugi. Kuna need on kaks omadust, mis mõnedel nutitelefonidel kaovad, võib see mõnele tarbijale tähelepanu tõmmata.

Kaameraseadmetes on Motorola Edge eeldatavalt 64MP põhikaamera koos 16MP lainurga ja 8MP sensori abil teleobjektiiviga. Kolm kaamerat asuvad välklambi ja laseri automaatse teravustamise süsteemiga nutitelefonist vasakule. Esikaamera on 25 MP.

Tagaküljel asuvat Motorola logo ei kasutata sõrmejäljelugejana nagu teistel ettevõtte nutitelefonide mudelitel, sõrmejäljeandur on ekraani all. See seade lubab tuua ka ekraani, mille värskenduskiirus on kuni 90Hz, sätetes või isegi automaatrežiimis on võimalik valida 60Hz.

Motorola lisab kõlarid telefoni alaossa ja ülaossa, mis näitab seadme stereoheli. Ka SIM-kaardi pesa on ülaosas, ruumi mahub microSD ja nanoSIM kaarte.

Üldiste tehniliste kirjelduste hulgas võib nimetada Qualcomm Snapdragon 765 protsessorit, 6 GB muutmälu, 128 GB sisemist salvestusruumi, 4500mAh aku, digitaalset lugejat ekraani all. Allikas teatas ka, et mobiiltelefon ei toeta traadita laadimist ja kaabli laadimiskiiruse kohta pole ka kinnitust.

[tagToTranslate] vidin