Motorola hoiatus on nüüd Play poes saadaval?

Moto E turule toomisega teatas Motorola ka Motorola Alert rakendusest, mis tuleb sisseehitatud rakendusena. Rakendus näib nüüd Google Play poes teiste nutitelefonide jaoks saadaval olevat, kuid vähesed kasutajad on seni rakenduse alla laadinud.

Motorola Play poe hoiatuste rakendus

© Google Play pood / AndroidPIT

Brasiilias on Motorola Alertsid Moto E-sse eellaaditud ja võimaldavad kasutajatel oma asukohta oma kontaktidega jagada. See on eriti kasulik, kui ootate kedagi või teavitate, kui olete kuhugi jõudnud.

Kasutamine on lihtne, lubage lihtsalt telefoni märguanded ja see hakkab teie valitud inimestele perioodilisi teateid saatma. Peale selle saate rakendust kasutada ka asukoha, näiteks kodu, töökoha või kooli, määramiseks, nii et kui peate oma asukoha määrama, teavitab rakendus teie valitud inimesi automaatselt lahkumisel või sinna saabumisel.

Motorola märguannete allalaadimine

Motorola märguandeid saab nüüd Google Playst alla laadida! / © Google Play pood

Motorola Alerts pole rakendus, mida ma palju kasutan, kuid on hea teada, et kui olete ohus, võite tarkvara toetuda.

Kõige naljakam on see, et Motorola Alert on juba ilmunud Play poes tasuta allalaaditavana, kuid ükski kasutaja pole kinnitanud, et oleks rakenduse edukalt alla laadinud. Näib, et see ühildub kõigi Android-nutitelefonidega, olenemata sellest, kas neid toodab Motorola või mitte. Seega on see endiselt eksklusiivne Moto E uusimatele omanikele.

Kas kavatsete siis Motorola Alertsit kasutada? Sest?

Uuendatud kell 11.55 – Jefferson H., AndroidPIT foorumi administraator, sai Motorola Play poe toelt järgmise teabe Motorola hoiatuste kohta:

Motorola häire ühildub äsja turule tulnud Moto E-ga. See on tulevikus saadaval ka teistele Motorola seadmetele.

Värskendatud 15. mail 2014 kell 7.45 (Brasiilia aeg) – Motorola pressibüroo andmetel on rakendus Alert Alert eksklusiivne ainult tootja kasutajatele ja seda ei oodata Play poodi:

Mis puutub teiste nutitelefonide toesse, siis seda toetatakse ainult Motorola nutitelefonides. Hoiatuste osas ei edasta Motorola ühtegi tulevast versiooni.