Motorola käivitas Brasiilias Moto Z2 Play

Motorola käivitas Brasiilias Moto Z2 Play

Sel nädalal teatas Motorola turvalise põlvkonna Moto Z Play käivitamisest Brasiilias. 2017. aasta versioon on eelkäijast õhem, kergem ja parema jõudlusega.

Seadmel on 5,5-tolline Super Amoled Full HD ekraan, 2,2 GHz kaheksatuumaline Qualcomm Snapdragon protsessor, 4 GB RAM ja 64 GB sisemälu (laiendatav kuni 2 TB).

moto-z2-play.png

Kaamera osas on Moto Z2 Play 12-megapikslise laserkaameraga tagakaamera ja kahekordse autofookusega piksel, mis võimaldab kolm korda suuremat pildistamisala – lisaks 4K-s videosalvestusele.

5 MP eraldusvõimega selfie-kaameral on 85-kraadine avatud nurga objektiiv ja topeltvälk värvitasakaaluga (CCT).

Aku kaotab aga selle versiooni puhul autonoomia, mis toetab nĂĽĂĽd 3000 mAh energiat. Sellegipoolest pakub TurboPower laadimine kuni 15 tundi kestvat kasutamist vaid 15-minutilise laadimisega.

Nagu Moto G5 ja Moto G5 Plus, on ka see sõrmejäljeandur multifunktsionaalne koos ühe puutega navigeerimisega, mis pakub rohkem ekraaniruumi.

Moto Z2 Play saabub Brasiiliasse alates 1 999 dollarist versioonis ilma Moto Modideta. Väljaanne, millega kaasneb Power Pack või JBL SoundBoost, tuleb turule soovitusliku hinnaga, igaüks 2199 R $.

Moto Z2 Play on saadaval ka spetsiaalses väljaandes Moto Insta-Share Projector või Hasselblad True Zoom, mõlema hinnaga 2699 R $.

moto-z2-play-3.png