Motorola kinnitas kokkupandava Razri 6. veebruariks. Euroopa jaoks pole veel kuupäeva
RAÄŚUNALNIK

Motorola kinnitas kokkupandava Razri 6. veebruariks. Euroopa jaoks pole veel kuupäeva

Motorola Razri mĂĽĂĽk oli algselt suunatud detsembriks, kasutades ära jõuludega seotud tipptasemel ostuperioodi ja taastades kasutaja nostalgia kaubamärgi ĂĽhe ikoonilisema nutitelefoni abil, nĂĽĂĽd uuendatud formaadis ja kokkupandava ekraaniga. See kuupäev lĂĽkati edasi väidetavalt “ĂĽlemäärase nõudluse” tõttu, mis muutis tellimuse täitmise võimatuks, kuid nĂĽĂĽd on ettevõte kinnitanud, et ta mĂĽĂĽb seadmeid alates 26. jaanuarist eelmĂĽĂĽgis ja tarned algavad 6. veebruarist. Põhja-Ameerika pood.

Esimeses etapis on Razr Verizoni eksklusiiv ja see tuleb müügile vedajakauplustes, Motorola veebisaidil ja Wallmartis, kuid on plaanis laiendada nutitelefonide turundust teistele turgudele, ehkki endiselt ilma kindla kuupäevata.

Motorola Razr, mida SAPO TEK on CES-is proovinud, on brändi esimene painduva ekraaniga mudel, mis on kokku klapitav kompaktsema kuju ja mõõtmetega kestakujuliseks kui Samsungi ettepanekud Foldi või Huawei Kill X-iga.

Razr Open on 172 Ă— 72 mm, selle paksus on 6,9 mm ja sellel on 6,2-tolline OLED-ekraan. Selle kaal on 205 grammi.

Suletud kujul on selle telefoni mõõtmed kompaktsed ja selle suurus on umbes pool (94 Ă— 72 mm ja 14 mm), mis muudab selle taskusse hõlpsaks salvestamise ning kõik teated on välisel ekraanil nähtavad. Lenovo on suutnud hinged tõhusalt tööle panna ja kui need on suletud, pole vaba ruumi ega tĂĽhikuid, nii et tolmu ega prĂĽgi ei saa koguneda. See on “insener”, mida Samsung ei saa Galaxy Foldis teha.

See “kaasaegne” versioon maksab umbes 1500 dollarit ja lisaks ekraani uuendusele, mis avamisel ja sulgemisel kortse ei näita, on sellel keskmised näitajad, Qualcomm Snapdragon 710 protsessor ja 6 GB RAM, traadita laadimist ja aku laadimist vastupidav.

Sellest hoolimata viitab kõik sellele, et tegemist on ĂĽhe “ihaldusväärseima” nutitelefoniga, kuna “retro” mudeli formaat ja nostalgia taastatakse linkidega 2000. aasta alguse mudelitele, on Nokia kontseptsiooni peale kihlvedusid teinud.