Motorola liialdab 2017. aastal 10 seadme turuletoomisega?

Motorola liialdab 2017. aastal 10 seadme turuletoomisega?

Mida rohkem võimalusi, seda parem on tarbijatele. Tõsi, valiku pakkumine on alati suurepärane asi neile, kes soovivad leida õige seadme õige hinnaga.

Vahel võib aga liialdatud arv mudeleid klientides segadust tekitada – eriti mis puudutab elektroonilisi seadmeid, kus vähesed saavad iga turule toomise funktsioonidest aru.

Täpselt arvati, et Google otsustas 2013. aastal Motorola omandades olemasolevad liinid eemaldada ja ehitada uue toote, millel on parem aku kestvus, püsivamad seadmed ja kiiremad värskendused.

Toona Google’i vanem asepresident ja finantsdirektor Patrick Pichette ĂĽtles, et Motorola on tõeline “torujuhe” ja toodab asju ilma igasuguste standarditeta.

“Motorola juhtum on see, et me pärime torujuhtme. Motorolal on suur tootevalik ja need pole Google’i standardite järgi tegelikult “vau”. Me peame selle kuivatama, “ĂĽtles tegevjuht.

Seejärel kutsuti Motorolat ĂĽles “tegema seda, mida Google otsinguga teeb” – see tähendab seadmete kataloogi võimalikult palju lihtsustama.

Sealt loodi kolm tootesarja: Moto E (sisendseade), Moto G (väga kulutõhus seade) ja Moto X (rea ülemine osa).

Kuigi Moto X müük seisis silmitsi mitme väljakutsega (sealhulgas Motorola tehase sulgemine), oli see oma teedrajava tehnoloogia jaoks kriitilise edu ja varajaste kasutuselevõtjate lemmik seade.

Moto G seevastu pole vähem kui Motorola ajaloo edukaim ja enimmüüdud nutitelefon, mis tähendab selgelt, et kasutajad reageerivad ettevõtte uuele turundusele hästi.

Kuid Lenovole müümisega näib Motorola fookuse kaotanud. Ettevõte on oma tootesarja märkimisväärselt suurendanud ja peaaegu iga kuu uusi mudeleid toonud.

Ehkki ettevõte püüab määratleda iga toote sihtrühma, ei jõua sõnum kaupluste riiulitele, mis seni olid täidetud mitme erineva mudeliga.

Ja Motorola ei tohiks sellega peatuda. Kui kuulujutud vastavad tõele, on Moto X ikka veel 2017. aastal tagasi, et kajastada tehase väljalaset.

Kas ettevõte on valmis nii paljude seadmete jaoks (toe ja värskendustega) sammu pidama?