IGRE

Motorola liigub edasi uue kohtuasjaga Apple’i vastu

Motorola, nĂĽĂĽd Google’i ĂĽksus, on Apple’i vastu väidetava patendirikkumise tõttu esitanud uue kohtuasja, jätkates alates 2010. aasta oktoobrist möllanud kohtusõda.

Seekord on uudisteteenistuse Bloombergi andmetel Motorola esitanud USA Rahvusvahelisele Kaubanduskomisjonile (ITC) kaebuse, väites, et Apple rikkus seitset Motorola Mobility patenti, mis olid seotud asukoha, e-posti teatiste, audio- ja videopleieritega ning seoses Siri kõnetuvastusprogrammiga.

Motorola eesmärk on blokeerida iPhone’i, iPadi, iPodi, Touchi ja “erinevate Apple’i arvutite” import, kuna need kõik on valmistatud Aasias.

“Me tahame selle patendikĂĽsimuse lahendada, kuid Apple’i vastumeelsus litsentsimistööga tegelemisel jätab meile vähe ruumi, välja arvatud enda kaitsmiseks ja inseneride uuenduste kaitsmiseks,” öeldakse Motorola seni ainus ametlik avaldus e-posti teel.

Apple ja Motorola on alates 2010. aasta oktoobrist pidanud seaduslikus lahingus sĂĽĂĽdistusi patendi ĂĽhisrikkumiste kohta.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Toimetuse märkus: Viimases lõigus tehti parandus seoses Apple’i ja Motorola vahelise õigusvaidluse alguskuupäevaga, milleks on 2010. aasta oktoober, mitte 2012. aasta, nagu valesti öeldud.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH