Motorola Moto G7: 17 näpunäidet nutitelefoni maksimaalseks kasutamiseks

Motorola Moto G7: 17 näpunäidet nutitelefoni maksimaalseks kasutamiseks

Motorola on kasutajakogemuse parandamiseks lisanud mitmeid uusi funktsioone. Vaadake kõiki näpunäiteid

Motorola käivitas uue kanali Moto G7 siin veebruaris neljas uues mudelis: Moto G7 Play, Moto G7 võimsus, Moto G7 ja Moto G7 Plus. Varustatud ekraaniga IPS Max Vision ekraan 19: 9, uus disain, tõhus jõudlus Qualcomm Snapdragon 600 seeria protsessoriga ja Androidi uusim versioon Android Pie 9.

Uus Moto G7 annab kasutajatele palju vabadust ekraani ja otseteid kohandada nii, nagu neile meeldib. Seadme kõiki funktsioone, isegi teatepallide suurust, on võimalik teisaldada, luua ja muuta.

Oleme siia kogunud peamised näpunäited ja nipid, et nautida seadme kõiki funktsioone, alates kõige elementaarsemast kuni kõige ebatavalisemani.

moto g7

Jäädvustage kõike, mida näete

SEE Moto G7 pakub telefoni ekraani jäädvustamiseks mitmeid võimalusi. Esiteks anna printimisekraan lihtsalt vajutage nuppu “Sees / väljas” ja vähendage helitugevust korraga.

See funktsioon annab teile ka võimaluse laiendatud ekraani printimiseks, lihtsalt korrake samu samme, kuid vajutage ka nuppu “lukustuskuva”. Puudutage vasakus alanurgas kuvatavat valikut ja seejärel nuppu „Peata”.

Nüüd on ekraanipiltide jagamine veelgi silmapilksem Ekraanipildiredaktor. Niipea kui ekraanilt väljatrüki võtate, saate seda seal redigeerida ja sõpradele saata. Aktiveerimiseks minge lihtsalt aadressile Moto tegevus ja aktiveerige funktsioon.

Motorola Moto G7: 17 näpunäidet nutitelefoni maksimaalseks kasutamiseks

Teine printimisviis on jätkata nupu “Sees / väljas” vajutamist. See avab siis veel kolm võimalust ja ĂĽks neist on Prindi ekraan. Viimane võimalus printimiseks on ekraani puudutamine kolme sõrmega. Kiirem, kui vajate väledust, näiteks hinded a lugu Instagramis;

Moto G7 kolme sõrmega printimisekraanKolme sõrme puudutusega ekraani printimine. (Foto: Tere Moto)

Isikupärastage oma avaekraan

Ühe klõpsuga saate kohandada Moto G7 avaekraani. Puudutage üks kord ekraani, et pääseda juurde mõnele kiirvalikule, näiteks Ekraani seaded, Vidin ja taust. Need kuvatakse ujuvas menüüs. Ekraaniseadetes aktiveerite valiku „Pühkige juurdepääsuks.

Seal saate põhiekraani kohandada. Puudutage lihtsalt üks kord ja hoidke all raami, mida soovite muuta, sealhulgas otsimine Google. Kui muudate meelt, pange see lihtsalt tagasi.

Motorola Moto G7: 17 näpunäidet nutitelefoni maksimaalseks kasutamiseksKohandage avakuva oma viisi. Puudutage ja lohistage teisendamiseks ja olete valmis! (Pilt: Techradar)

Tere, Moto!

Ăśhe puudutusega navigeerimine

Kui allosas oleva ekraani peamised nupud on tĂĽĂĽtud, siis nĂĽĂĽd saab need ka eemaldada. Sisestage rakendus Motosiis Moto tegevus ja aktiveerige Ăśhe puudutusega navigeerimine.

Ăśhe puudutusega navigeerimine on Moto G7-s lubatudĂśhe puudutusega navigeerimine on Moto G7-s lubatud. Foto: Tere Moto

SEE Ühe puudutusega navigeerimine võimaldab teil puudutusega juurde pääseda mitmele funktsioonile, see asendab peamise nupu varjatud joonega ekraani allosas. Selle funktsioonid on:

Avatud rakendusest naasmiseks libistage lihtsalt sõrm vasakule; Viimaselt avatud rakenduse eelviimasele vahetamiseks libistage sõrmega veidi paremale; juurde pääsenud Kodu lihtsalt kerge puudutus; kui jätkate koha vajutamist, siis see avaneb Google’i abimees; ja juurdepääsuks MitmeĂĽlesanne, puudutage lihtsalt ja lohistage ĂĽles.

Moto G7 multitegumtöötlus

Tulista otse

Peal Moto tegevus on võimalik ka aktiveerida Kiire kaamera, annab ta telefoni keerates juurdepääsu kaamerale. Aktiveerimiseks avage Moto tegevus ja Kiire kaamera. Teine võimalus on vajutada kaks korda nuppu “Sisse / välja”.

Motorola Moto G7: 17 näpunäidet nutitelefoni maksimaalseks kasutamiseks Moto-toimingud hõlbustavad juurdepääsu märguannetele ja funktsioonidele

Taskulamp

Kas peate taskulambi sisse lülitama? Raputage seadet kaks korda. Väljalülitamine on sama. Aktiveerige funktsioon Taskulamp peal Moto tegevus.

Taskulamp Moto G7

Võtke see avamiseks

Kas teil on ressursse “Premium” sinus Moto G7. Ikka taotlemisel Moto, Saate seadme kätte võtta ja selle avada, lihtsalt seda vaadates. Aktiveerimiseks lubage lihtsalt vahekaardil käsk „Ava avamine” Moto tegevus

Motorola Moto G7: 17 näpunäidet nutitelefoni maksimaalseks kasutamiseks

Püüdke seda kõikjal

Kaamera seadetes saate selle lubada Püüdke seda kõikjal. See funktsioon võimaldab teil pildistada, puudutades avatud kaameraga ekraani suvalist kohta. Aktiveerimiseks minge kaamera / seaded / kõikjale jäädvustamine.

Motorola Moto G7: 17 näpunäidet nutitelefoni maksimaalseks kasutamiseks

7Sisse Taust reguleerimist on võimalik aktiveerida Automaatne värv või eelseadistatud kui puhas või Tume aastal Seadme teema;

Jõu taaskäivitamine

Kui seade on mingil põhjusel lukustatud, hoidke nuppu „Sees / väljas“ 8 sekundit all. See taaskäivitab seadme.

Motorola Moto G7: 17 näpunäidet nutitelefoni maksimaalseks kasutamiseks

Muutke oma seadmes oma fotot

Teil pole vaja fototöötlusrakendust. Avage telefonifoto ja allosas on teil 4 võimalust filtrite vahel redigeerimiseks ja vormingu muutmiseks.

Google Lens Moto G7-l Google Lens

Pidevad värskendused

Seadme ajakohasena hoidmiseks minge jaotisele Konfiguratsioon / Süsteem / Täpsem / Süsteemi värskendus. See kontrollib, kas värskendus on välja tulnud. Kui see on nii, avab see allalaadimisvalikud, vastasel juhul lihtsalt puudutage seda Järeldatud;

Otsite Moto G7 süsteemivärskendusi

Kohanev heledus

SEE Moto G7 Sellel on ka seade, mis reguleerib ekraani heledust vastavalt keskkonnale, see on väga hea, kuna säästab energiat ja ei kahjusta silmi. Selle lubamiseks minge jaotisele Konfigureerimine / Ekraan / Heledus / Kohanev heledus.

OotereĹľiim

Jätkates suvandiga Ekraan, Ooterežiim Saate valida, kui kaua ekraan jääb jõude. Valikud on 15 ja 30 sekundit, 1, 2, 5, 10 või 30 minutit.

Kuvage soovitud suurus

Ikka ekraanil valige fondi suurus ja kuva suurus. Need funktsioonid võivad aidata neid, kellel on raskusi ekraanil olevate väiksemate tähtede ja ikoonide nägemisega;

moto g7 fondi suurus ja kuva Reguleerige fondi suurust ja kuva

Näo avamine

Aktiveerimiseks Avage näotuvastusega, minge kõigepealt jaotisse Konfiguratsioon / Turvalisus ja asukoht / Digitaalne turvalisus ja Asukoht / Nägu avamine. Esikaamera avaneb, joondage oma nägu selleks ettenähtud alal ja oodake skannimist.

Avage nägu Moto G7 abil Näotuvastusega avage oma Moto G7 ekraan

Google Lensi tugi

Moto G7 tuleb kaasa Google Lens, ĂĽks skanner kaameras. Sa teed millestki pilti ja tal on valida Kopeeri tekst, Otsige sarnaseid tooteid, Taimede ja loomade identifitseerimine, Leidke raamatuid ja meediat ja Lugege koodi.

Motorola Moto G7: 17 näpunäidet nutitelefoni maksimaalseks kasutamiseks

Säästke akut

Nagu kõik nutitelefon täna see Moto G7 sellel on ka energiasäästurežiim. See režiim hoiab aku aktiivsena, vähendades mõningaid funktsioone, kuni leiate pistikupesa. Vaadake, kuidas seda aktiveerida.

Interaktiivne ekraan

Kas sa tead Moto G7 Kas näete märguandeid ka siis, kui ekraan on välja lülitatud? Jah, sees Moto rakendus seal on Motoekraan, kus saate interaktiivse ekraani aktiveerida Alati kuvatud andma Motorolavõi ka Alert Screen, mis paneb ekraani seda nähes sisse lülituma.

Kas teate mõnda näpunäidet ja nippi, millest lõpuks loobuti? Jäta kommentaar!