contador gratis Saltar al contenido

Motorola nutitelefonidel võivad olla Snapdragon 865 ja Stylus

Motorola nutitelefonidel võivad olla Snapdragon 865 ja Stylus

Kvaliteetsete nutitelefonide väljakuulutamiseks peab Motorola kasutama MWC 2020; Mudeli nimi on Edge Plus ja see varustatakse Snapdragon 865-ga

Pärast kogu selle aja möödumist, ilma et konkureeriksite nutitelefonide segmendis, on Motorola saab lõpuks teise naasta MWC 2020 väga huvitava mudeliga. Tootjad on hakanud saatma kutseid üritustele, mis on kavas 23. veebruaril Barcelonas.

Olge esimene suurem käivitamine, mida ettevõte teeb Mobiilimaailma kongress 2020, ja eelmise aasta väljaandes oli peamine teadaanne Moto Z4, on paigutatud kõige kõrgemasse klassi kuuluvasse segmenti. Viimane nutitelefon on Moto Z3aastal 2018.

Moto Z4 toodi turule eelmises MWC väljaandes.Moto Z4 toodi turule eelmises MWC väljaandes.

Uus nutitelefon Snapdragon 865-ga

Niikaua kui Snapdragon Tech Summit 2020, aastakonverents Qualcomm esitleda lahendust 2019. aasta detsembris peetavas mobiilprotsessoris ja tehnoloogias, president Motorola, Sergio Buniac, kasutas võimalust ja teatas, et tootja naaseb premium-turule, alustades järgmise aasta alguses konkurentsivõimelise ja tipptasemel nutitelefoniga.

Buniac ei avaldanud ajakava, kuid ütles seda Motorola kasutage uut Snapdragoni protsessorit, et pakkuda "5G kiirust üle 5 Gbps". Sel korral lubas ta põhiplatvormil nutitelefoni "5G kiiremini Qualcomm.

Motorola on alustanud MWC 2020 esitluskutsete saatmist.Motorola on alustanud MWC 2020 esitluskutsete saatmist.

Lisateavet ei avaldanud Motorola ja kuulujutte on endiselt vähe, kuid need peaksid olema Motorola Edge Plus sel nädalal testitud, mis näitab, et nutitelefonidel on vähemalt 12 GB muutmälu ja operatsioonisüsteem Android 10 tehas. Lisaks annab nimi "Edge" rajale kena kuju, millel on kõverjooneline serv, samuti uusimad mudelid Samsung.

Võimalik, et pliiats kaasatakse projekti, mida esitletakse MWC 2020-l.Võimalik, et pliiats kaasatakse projekti, mida esitletakse MWC 2020-l.

Ülaloleval pildil on võimalik mobiiltelefon Motorola koos pliiatsiga, mis võib tähendada pliiatsiga navigeerimiseks suure ekraanina nime "Pluss".

Mitmete ettevõttega seotud allikate sõnul oli selle põhjus Motorola on viimastel aastatel arenenud tänu kallimatele turgudele Razr 2019, kokkupandav nutitelefoni ettepanek, mida võib pidada isegi Moto V3 uuendatud järeltulijaks, kuna selle disain on väga sarnane 2004. aasta mobiiltelefoniga.

Motorola RAZR ĂĽhendab ĂĽhes nutitelefonis innovatsiooni ja nostalgiaMotorola RAZR ĂĽhendab ĂĽhes nutitelefonis innovatsiooni ja nostalgia

Kas teil on ootusi selle kohta, mida ettevõte saab esitada? MWC 2020 ja uued nutitelefonid Motorola? Jäta kommentaar, mis on su lemmikettevõtte seade!

Allikas: Android Authority