contador gratis Saltar al contenido

Motorola Razr ei suuda vastu panna sellele, et FoldBot voldiks ja avaks rohkem kui 27 000 korda – Equipamentos

Motorola Razr ei suuda vastu panna sellele, et FoldBot voldiks ja avaks rohkem kui 27 000 korda - Equipamentos

Motorola klassikalise Razri retrofuturistlik ja kokkupandav versioon, mida SAPO TEK on CES-is proovinud, jõudis hiljuti Põhja-Ameerika turule ja paljud on mõelnud, kas nutitelefonide hinged ja ekraanid on tõesti vastupidavad. Nutitelefon läbis FoldBoti testi ja tulemused jäid ootustele alla. Üldiselt ei õnnestunud Razril enam kui 27 000 klappida ja avada, ilma et oleks ilmnenud märke, et mehhanism enam ei tööta.

Lenovo teatas, et on testinud enam kui 20 prototüüpi, et tagada praeguse mehhanismi tõhus toimimine ning et Razril pole vaba ruumi, kuhu suletuna koguneb tolmu või prügi. Hiina tootja pole aga kunagi paljastanud, mitu korda saab nutitelefoni enne selle kasuliku tööea lõppu kokku voltida ja avada.

CNETi koostöös FoldBoti loojaga Põhja-Ameerika SquareTrade'iga läbi viidud katsetes loodetakse, et Motorola Razr saab vähemalt 100 000 korda kokku voltida ja avada. Juba enne seda oli FoldBot proovinud Galaxy Foldi liigendit ja väljapanekut oma piiridesse suruda, mis kestis umbes 120 000 voldit, enne kui hakkas ilmnema märke, et see pole enam väga funktsionaalne. Pidage meeles, et Samsung on garanteerinud, et žeste saab teha 200 000 korda, see tähendab, et kasutajad saavad neid viie aasta jooksul 100 korda päevas avada ja sulgeda.

Pärast neli tundi dubleerimist olid Razri hinged liikumisele vastu pidanud. Ehkki nutitelefon eemaldati korraks FoldBotist, et proovida mehhanismi lahti keerata, ei töötanud strateegia. SquareTrade robot proovib Razrit painutada, kuid seadme komponendid on ületanud vastupidavuse.