Motorola Razri asendus 5G-võrkude toega võib jõuda septembris

Motorola Razr jõudis Põhja-Ameerika turule 2020. aasta alguses ja ehkki kaotas Samsungi ja Huawei populaarsete “rivaalide” valguses ajapikku, on see äratanud nutitelefonide entusiastide tähelepanu. NĂĽĂĽd valmistub kaubamärk turule Motorola Razri järeltulijat, toetades 5G võrke.

Tech Reframedi taskuhäälingu viimases osas kinnitab Motorola omanik Lenovo peadirektor Thibault Dousson, et ettevõte töötab välja uusi seadmeid. Ametnik ütles ka, et Razri järeltulija võib saabuda septembris.

XDA Developersi portaali juurde pääsenud allika sõnul on uuel Razril Qualcomm Snapdragon 765 protsessor. Nutitelefonis on ka Androidi operatsioonisüsteemi uusim versioon koos 2845 mAh akuga, 8 GB RAM-iga ja 256 GB salvestusruumiga.

Ilmselt on selle uue nutitelefoni tagakaamera konfiguratsioonis 48 MP põhiandur ja 20 MP esikaamera. Motorola Razri teist põlvkonda turustatakse Hiinas ja Ameerika Ühendriikides. Praegu pole kindel, kas nutitelefon jõuab Euroopa turule.

Pidage meeles, et erinevalt Samsung Galaxy Foldist või Huawei X Matest voldib Motorola Razr, mida SAPO TEK on juba CES-is proovinud, vertikaalselt, kestavormingus. 205 grammi kaaluval nutitelefonil on 6,2-tolline OLED-ekraan, mõõtmed 172x72mm ja avamisel paksus 6,9mm.

Suletud kujul saab nutitelefon kompaktse kuju, on poole väiksem ja kõik teated on välisel ekraanil nähtavad. Tagamaks, et Razri hinged töötaksid tõhusalt ja nutitelefonil ei oleks suletud tolmu ega prügikasti kogunevat vaba ruumi, on Lenovo testinud üle 20 prototüübi.

Klassikalise Motorola retrofuturistlikus versioonis on protsessor Qualcomm Snapdragon 710. Sellel nutitelefonil on ka 6 GB RAM-i, 128 GB salvestusruumi ja 2500 mAh aku.