Motorola saab turule tuua moodsa ja kokkupandava Razr - Equipamentose kuldmudeli

Motorola saab turule tuua moodsa ja kokkupandava Razr – Equipamentose kuldmudeli

Motorola esimest nutitelefonide kokkuklapitavate maailmas tehtud panust on Ameerika Ühendriikides ametlikult hakatud turustama pärast eelmüügiperioodi algust tänavu 26. jaanuaril. Ehkki Razr ei jõudnud Euroopasse, võib ettevõte mõelda nutitelefoni kuldversiooni turuletulekule, ehk inspireerituna vanast Motorola Razr2 Gold Luxury Editionist, mis kasutab endiselt Razr V3i koostöös Dolce & Gabannaga.

Kõik, kes seda soovitasid, aitasid ameeriklasest blogija Evan Blass, kellel oli enne turule toomist eriteavet mobiilseadmete kohta, oma Twitteri konto kaudu teada. Praegu ei jaga ajaveebi ajaveebid teavet nutitelefonide kuldversiooni spetsifikatsioonide kohta.

Ehkki on kavas laiendada originaalse Razri versiooni turule toomist teistele turgudele, pole tähtaega veel määratud. Praegu on see seade Verizonile ainuomane ja saadaval operaatori kaupluses, Motorola veebisaidil ja Walmartis.

Erinevalt Samsung Fold Galaxy või Huawei Mate X-ist on Motorola Razr, mida SAPO TEK on CES-is proovinud, kokku vertikaalselt, kesta kujul. 205-grammise kaalu korral on Motorola Razril avamisel 6,2-tolline OLED-ekraan, suurusega 172x72mm ja paksus 6,9 mm.

Kui suletakse, on nutitelefon kindel, poole suurusega ja kõik märguanded on välisel ekraanil nähtavad. Tagamaks, et Razri liigend töötab tõhusalt ja nutitelefonil pole suletud sulgemisel tolmu või prügi kogunevat vaba ruumi, testis Lenovo enam kui 20 prototüüpi. Klassikalise Motorola retrofuturistlikus versioonis on protsessor Qualcomm Snapdragon 710. Sellel nutitelefonil on ka 6 GB muutmälu, 128 GB salvestusruumi ja 2500 mAh aku.