Motorola teatas Moto G8 Powerist, millel on 4 kaamerat ja 3 päeva aku

Motorola teatas Moto G8 Powerist, millel on 4 kaamerat ja 3 päeva aku

Allikas: MotorolaAllikas: Motorola

Uus Motorola nutitelefon ilmus hiljuti GeekBenchil. Vihje on selge märk sellest, et mobiiltelefonid tulevad turule ja läbivad viimased testid. Nädala lõpus käivitasid mobiiliarendajad ametlikult atraktiivsete seadetega vahendava seadme Moto G8 Power.

Moto G8 tagaküljel on 4 kaamerat ja ekraanil väljalõikega selfie-kaamera

Moto G8 kuvasuhtega IPS-ekraan on 19: 9 ja suurus 6,4 tolli. Kuvaril olev lõik sisaldab 16MP selfie-kaamerat. Lisaks on nutitelefoni tagaküljel vertikaalsuunas 4 kaamerat, kus põhianduril on 16MP, lainurkobjektiivil 8MP sensor ja lainurkobjektiivil 2MP ja 2x suum. Samuti on sõrmejäljeandur, mis asub Motorola logol ja kahel kõlaril.

Uute telefonidega tehtud võrdlusnäitajad ütlevad, et seade on karbis varustatud Android 10-ga. Nagu tavaliselt, tegi operatsioonisüsteem Motorola mitmeid muudatusi.

Sisemiselt on sellel Motorola uuel nutitelefonil Snapdragon 665 kiibistik, mis töötab koos 4 GB muutmäluga. Sisemälu osas on selle seadme mahutavus 64 GB, mida saab laiendada micro SD-kaardi abil.

Moto G8 Power aku on 5000mAh, mobiiltelefoniga kaasasoleva laadija kaudu on see 18W. Ettevõtte sõnul võib aku tööaeg ühe laadimisega ulatuda kuni 3 päevani.

Moto G8 Power debüteerib USA-s hinnaga 249 dollarit ja on saadaval Smoke Blacki ja Capri Blue värviga.

Allikas: gizchina

Soovitame lugeda: