Motorola teatas Moto X-le kolmest lisaseadmest
RAÄŚUNALNIK

Motorola teatas Moto X-le kolmest lisaseadmest

Motorola teatas, et uutel Moto X omanikel on kolm uut lisaseadet: Motorola Skip, Navigation Dock ja PowerDock.

motorola-vahele

Käivitamise juures on võib-olla kõige huvitavam see, et see pakub midagi tavapärasest erinevat: kui Moto X taskust välja võtta, saab seda juba kasutada, ilma et avanevat ekraani läbiksite.

Ehkki Motorola pole oma tegevuse üksikasju veel avaldanud, võib Skip selle avamiseks kasutada NFC-tehnoloogiat.

“Meie nutitelefonid on meie digitaalse elu keskpunkt … nii meie sõprade, rahanduse kui ka suure osa meie isikliku teabe jaoks,” seisis ettevõtte avalduses. “Turvalisus on järjest olulisem, kuid see ei tohiks häirida.”

Motorola Skip sobib ükskõik kuhu, nii teie pükstele kui ka t-särgile, ja seda on saadaval mitut värvi. Pärast programmeerimist avab Skip ainult ühe mobiiltelefoni.

motorola-navigeerimisdokk

See on klassikaline autoga navigeerimise dokk. Moto X seadmesse tutvustamisel tuvastab ja aktiveerib süsteem automaatselt autorežiimi. autonavigatsioonisüsteem, mida saab juhtida ainult hääle abil.

„Moto X-i käte ja juhtimise täielik vabadus roolis olles. Kasutage telefoni juhtimiseks oma häält, ilma et peaksite ekraani puutuma, “kirjutas tootja.

motorola-jõudokk

Neile, kes peavad teadetel silma peal hoidma ja oma Moto X-i alati laetud, kuulutab Motorola välja PowerDocki. Selle aluse saab asetada kontorilauda ja see tagab, et Moto X on aku laadimisel vaatamiseks mugavas asendis.