Motorola teatas oma uuest Moto 360 nutikellist hinnaga 350 dollarit

A Motorola teatas ametlikult, et naaseb nutikellade turule Moto 360. Esimese põlvkonna vidinad toodi turule 2016. aastal ja teine ​​järgmisel aastal, pärast mida otsustas ettevõte seadet enam mitte uuendada, lõpetades tootmise. Kolmandat põlvkonda ei tooda enam Motorola, vaid eBuyNow kes võttis projekti üle ja tõi turule uue nutikella, mis sarnaneb väga 2017. aastal esitletuga.

Toote ametlik veebisait: Moto 360

Sellel uuel nutikellal on funktsioonid, mis seda tüüpi toodete kasutajatele juba teada on. Sellel on südame jälgimine, sammude loendamine, Google Pay (NFC), ühendatud Google Assistiri ja GPS-iga.

Veega kokkupuutunud Moto 360 disainipilt

Teie ekraan 1,2-tolline OLED ja 360 x 360 pikslit eraldusvõimega, ekraani hoidmiseks vajalike muudatustega. Isegi veekindel nutikell 3 sularahaautomaati (30 m raadiuses). H kaks analoogpaati seadme kõrval hõlpsaks kasutamiseks, kui seade on märg ja seda saab kasutada ka kiiremateks toiminguteks.

Moto 360 pilt näitab laeva külge

Ehkki disain on väga sarnane viimati esitatud versiooniga, on sisemisi tehnilisi kirjeldusi täiustatud ja täiendatud. Moto 360 2019 on varustatud Qualcommi kiibistikuga, Snapdragon 3100 toetab 1 GB RAM ja 8 GB sisemälu. See 355 mAh aku, koos toetusega kiire laadimineMotorola lubas, et sellest piisab terveks päevaks kasutamiseks ja see võib ühe tunni jooksul laadida 100%.

Kolmevärvilised pildid on Moto 360-l saadaval

Moto 360 on saadaval kolmes erinevas värvivalikus: Terashall, roosa kuld või fantommust, kõik valikud on üles ehitatud roostevaba teras. See toetab mis tahes seadet Android 5.0 või uuem või iOS 10 või uuem.

Nutikell läheb rahvusvahelisel turul müüki alates detsembrist soovitatud väärtuses 350 dollarit. umbes 1400 R $, arvestage lihtsalt praeguse valuutapakkumisega. Motorola ei ole veel avaldanud teadaannet, kas Moto 360 hakatakse ametlikult müüma Brasiilias.

Via: GSM Arena Allikas: Motorola. (TagsToTranslate) motorola (t) nutikell (t) moto 360 (t) motorola nutikell (t) motorola käekell (t) motorola (t) motorola nutikell (t) vidin (t) kantav (t) moto 360 kella motorola ( t) moto 360 motorola nutikell (t) motorola kella hind (t) motorola kella hind (t) motorola kella nr