Motorola uus Droid panustas 4G peale

Motorola uus Droid panustas 4G peale

Androidil põhinevaid ja juba Google’i egiidi all on kolm uut terminali, mille Motorola lubas selle aasta lõpuni ĂĽhelt poolt algtaseme nutitelefonide kaudu, aga ka kahe ettepanekuga konkurentsi hinnatasemel proovile panna. kõrgem.

Tootja esitles oma uut Droidi samal päeval ja samas linnas, kus Nokia valis uue põlvkonna Lumia esitlemise – New York – viidates sellele, et järgmised paar kuud lubavad nutitelefonide vallas põnevust.

Uus Droid Razr M tuleb esimesena turule, mis jõuab järgmisel nädalal Põhja-Ameerika kauplustesse koostöös operaatori Verizon Communications hinnaga 99 dollarit. Tootja sõnul on tegemist odava hinnaga telefoniga, mis on mõeldud kasutajatele, kes otsivad väikest mudelit. kuid pakub siiski odavat diagonaalekraani näiteks veebis surfamiseks ja videote esitamiseks.

Sel juhul valis tootja 4,3-tollise puutetava versiooni koos Gorilla Glass kaitsega, mis lisas mitu funktsiooni ja funktsiooni, mis dikteerivad seadmetüübi suundumusi: 4G / LTE-ühendus, 1 kahetuumaline protsessor, 5GHz, 1GB RAM, 8GB sisemälu, pesa microSD-kaart ja 8MP sensoriga kaamera.

Kaks muud Motorola esitatud ettepanekut seavad kallima segmendi väljakutse ka 4G / LTE toel Razri ja Maxxi HD-versioonide kaudu.

Mõlemad versioonid panustavad suurema ekraani kontseptsioonile “väiksemas” korpuses, antud juhul 4,7-tollise mitme puutetundliku ekraani kaudu, mis on võimeline toetama eraldusvõime kuni 1280 x 768 pikslit.

Mõlemad mudelid jagavad ka 1,5 GHz Qualcomm Snapdragon S4 protsessorit, 1 GB RAM-i, 8MP sensorikaamerat ja kõrglahutusega videote filmimise võimalust.

Kahe terminali erinevus seisneb peamiselt sisemises mälumahus ja akus: Droid HD mudel sisaldab 16 GB mälu ja 2530 mAh akut, mis on autonoomne 16 tunniks vestluses või 24 tunniks “segakasutuses”; Droid Maxx HD-ga on kaasas 3300 mAh aku, mis Motorola sõnul annab 21-tunnise kõneaja ja 32-tunnise “segakasutuse” autonoomia.

Ametlikult pole Motorola kahe uue terminali käivitamise kuupäeva täpsustanud, öeldes vaid, et USA-s on see jõulupühadeni.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi