contador gratis Saltar al contenido

Mozilla lubab oma brauseri versiooniga 57 Firefox Quantum, mis saabus novembris, kaks korda rohkem jõudlust

Mozilla lubab oma brauseri versiooniga 57 Firefox Quantum, mis saabus novembris, kaks korda rohkem jõudlust

Ma tean, et 12% teist, lugejad MacMagazine mis kasutab Firefox, ärge jätke punase rebane panda brauserit tasuta.

Ja mis kõige tähtsam: Firefox on välja kujunenud ja väga täielik. Neile, kes on Google'i vastased ja kellele ei meeldi Safari lihtsus, pole paremat valikut. Veetsin mõned kuud tagasi seda ise kasutades, kuid isikliku maitse huvides naasesin lõpuks Chrome'i.

Vaata, Mozilla teatas eile imelisest põhjusest mitte ainult selle 12% -lise Firefoxi püsimiseks, sest nende jaoks, kes teavad, on jagamine mõne kuuga kasvanud. Ja sihtasutus kutsub seda Firefoxi kvant.

Firefoxi kvant

Quantum on põhimõtteliselt Firefoxi versioon 57, mis käivitatakse sel päeval ametlikult 14. novembril. See väärib erinime, kuna see on tõesti väga märkimisväärne, sisaldades uut masin lubades a jõudlus 2x kõrgem praegune ja tarbib 30% vähem mälu Chrome'ist. Kõlab nagu kõrvadele muusika, eks?

Need on muide ilmunud võrdlusvideos piisavalt õiglased:

Mozilla kasutab ära ka tohutu täienduse, et asetada Firefoxile värskendatud liides (nimega "Photon"), mis on paremini kohandatud kõigi opsüsteemide (macOS High Sierra 10.13, iOS 11, Windows 10 ja Android 8.0 Oreo) uusimatele versioonidele. Uued funktsioonid, rohkem privaatsusvõimalusi.

Neile, kes ei soovi kaks ja pool kuud oodata, on Firefox Quantum saadaval beetaversioonina. Andke meile allolevates kommentaarides teada, mida te temast arvate!