Mozilla Thunderbird Windows 10 poes [Update!]

Isegi klientidega e-post eelinstallitud Windows 10-le, eelistavad mõned kasutajad alternatiivi. Atraktiivse välimuse ja lihtsustatud kasutusega rakendus aastal e-post Windows 10 näeb paljusid inimesi. Siiski puuduvad sellel endiselt mõned täpsemad funktsioonid. Praegu on sellised valikud nagu Outlook, Mailspring ja tema ise Mozilla Thunderbird mängis suurt rolli.

Iga päev pakub operatsioonisüsteem praktilisemalt poodi selle installimiseks rakendus. MacOS-is, Linuxis ja Windowsis on see nii. Kuigi Microsoft on hiiglane ja selle operatsioonisüsteem on meister töölauale, teie pood on puudu rakendus. See sunnib süsteemi kasutajaid minema Internetist välja rakendusi otsima või oma programme USB-mälupulgale salvestama. Tunnistan, et pidasin Windowsi poodi huvitavaks, kuid kuna see ei sisalda enamikku klientide kasutatavast tarkvarast, ei kasuta ma isegi MS poodi (liiga halb).

Mozilla Thunderbird on näide tõelisest “ajastust”. Noh, nĂĽĂĽd klient e-post Mozillast leiate Windows 10 poest. See võimaldab reĹľiimi “Windows 10 S” kasutajatel kasutada klienti “sinine lind”. Kuna sellel on tavapärasest versioonist erinev turbepoliitika, ei saa Windows 10 programme installida muudest allikatest kui teie pood. Peale selle, et pakub Windows 10 S kasutajatele veel ĂĽhe alternatiivi, pakub poes olev Thunderbird platvormi kasutajatele veelgi suuremat mugavust.

“Mitteametlik” versioon

Tasub mainida, et Windowsi poes olevaid versioone ei saa Mozilla otseselt saada, selle asemel on rĂĽhm nimega Salvesta sadamad teha kogu protsess. Ehkki see pole versioon, mille arendajad ise poodi lisasid, pakub see rĂĽhm siiski kogu Thunderbirdi kood, mis on teie poodi lisatud, teie Githubis.

Tarkvara installiprogramm on teisendatud vastavalt Microsofti juhistele ning kontrollib selle autentsust, ohutust ja kvaliteeti. Kogu protsessi tagab ettevõtte litsents, MPL (Mozilla avalik litsents) 1.1, kui soovite seda versiooni poes testida, lingile juurde pääseda või heitke pilk Windowsi poodi (pole vaja vist öelda, et see Windowsi versioon, eks ????).[[Thunderbird telah dihapus dari toko Microsoft. Apakah itu akan kembali, kita tidak tahu]Niisiis, laadige alla otse Mozilla veebisaidilt.

Seda algatust on nii huvitav näha, mäletan Flathubi, kui uudistega kokku puutusin. Nüüd on teie ülesanne teada saada, kas arendaja värskendab MS poe versiooni ja kui kiiresti see toimub värskendus võrreldes ametlikult levitatud versiooniga.[[Seperti yang diinformasikan di atas, versi “tidak resmi” telah dihapus dari toko. Kami tidak tahu apakah untuk sementara atau selamanya]

Kas kasutate oma tarkvara installimiseks Windowsi poodi? Kuidas oleks osaleda Diolinux Plus foorumVastupidiselt sellele, mida paljud inimesed arvavad, räägib see foorum tehnoloogiast üldiselt. Pole tähtis, kas kasutate macOS-i, Android-i, Windowsi, BSD-d või muud. Tule kogukonda tugevdama ja naudi mõlemat maailma.

Kuni järgmise postituseni olge teiste arvamustega rahul. Ärge unustage blogi jagada Dioliinuks, SÜSTEEMAATILISELT! ?


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.