Mozilla tutvustab Firefoxis huvitavaid uusi funktsioone, näiteks häälotsingut ja failide ühiskasutust

Mozilla tutvustab Firefoxis huvitavaid uusi funktsioone, näiteks häälotsingut ja failide ühiskasutust

TERE Firefox pealegi mitte kaugel, teine ​​brauserite maailmas nagu varem. See aga ei tähenda seda Mozilla lõpetage brauseri uute funktsioonide ja täiustuste tutvustamine, et see jääks tehnoloogiamaailmas asjakohaseks. Pealegi, vastupidi: tuntud tarkvaraarenduse sihtasutus teatas täna huvitavatest uudistest, mis lisatakse järgmisesse väikesesse rebaseversiooni.

Esimene neist on häälotsingu süsteem, mida nimetatakse Häälitäide, mis kasutab ise Mozilla häältuvastustehnoloogiat. Ehkki Google pakub juba oma Chrome'i brauseris sarnast funktsionaalsust, tehakse Firefoxi funktsioone pigem pistikprogrammi kaudu, mitte veebitehnoloogia baasil, see tähendab, et tulemusi kuvatakse potentsiaalselt kiiremini ja suurema usaldusväärsusega (idee, et see muutub nutikamaks, kui see kasuta seda) ja selle ressursse saab kasutada paljudel saitidel.

Algselt Häälitäide tugiteenuste toomine Google'i, Yahoo ja DuckDuckGo kodulehele, lisades aeg-ajalt muid teenuseid.

Ressurss Märge Põhimõtteliselt on sellel kõik funktsioonid, mida nimi nimetab: see on väike notepad, mis elab brauseri kuvatava sisuga külgribal ja mida saab soovi korral kutsuda. Seal saate märkmeid teha põhivormingutööriistadega ja sünkroonida need Firefoxi kontoga, et saaksite mis tahes arvutisse kiire juurdepääsu.

Lõpuks Saada see See on väga huvitav veebipõhine ressurss (erinevalt kahest teisest, mis on pistikprogrammid), mis võimaldab teil kuni 1 GB suuruseid faile kiiresti ja hõlpsalt saata. Lihtsalt lohistage kõnesolev fail lehele ja teenus laadib selle automaatselt teie serverisse krüptituna, andes kasutajale protsessi lõpus allalaadimislingi, mida saab jagada.

Failid kustutatakse Mozilla serverist automaatselt pärast allalaadimist või päeva pärast, olenevalt sellest, kumb neid õigustab, põhineb kasutaja privaatsusel, kuid kahtlustan, et reeglid peavad enne ametlikku väljaandmist veidi muutuma, kui nad soovivad võita ühe kasutajabaasi. TERE Saada see sellele pääseb juurde selle lingi kaudu ja lõppkokkuvõttes saab seda igaüks kasutada ükskõik millises kaasaegses brauseris, kuid see töötab isegi Firefoxis.

Ressursid on programmi kasutajatel eelnevalt saadaval Piloottest ja muidugi, see oli eksperiment: pole garantiid, et nad jõuavad brauseri lõpliku versioonini. Kuid arvestades poola taseme taset, pole raske ette kujutada, et varsti rebane ühendab selle kõigi kasutajate jaoks.

Mozilla Firefoxi saab selle lingi kaudu alla laadida nii MacOS-i, Windowsi kui ka Linuxi jaoks.

läbi TechCrunchi